mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Renault Scenic

Twój samochód - Renault Scenic

scenic-szum-łuczenie

~Sławek

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-04-04 | 15:07

Witam. Czy ktoś wie co może być przyczyną tego szumu-łuczenia silnika? Auto jest po wymianie rozrządu i ten odgłos przenosi się aż do kabiny. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.nnlink do filmikunnhttp://youtu.be/WLinwO1TY0c

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Adober

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-08-21 | 00:10

Jesli dzieje sie to przy odpalaniu auta, prawdopodobnie jest to kolo zmiennych faz rozrzadu, ktorego cena dochodzi do 400 zl. Przy wymianie tego kola, konieczna bedzie ponowna wymiana paska rozrzadu wraz z filtrem oleju jak i samym olejem. Gdyby podsumowac to wszystko - niemaly wydatek...

~nowy

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-04-25 | 09:56

poduszka silnika morze byc przyczyna tego miałem taki sam problem kupiłem nowa za 100 zł wymieniłem renatka jak nowa

~robson

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-04-29 | 13:25

tez mialem kiedys ten sam problem ten element kupisz mozliwe że nawet taniej na salko.pl maja czesci do francuskich samochodów, calkiem dobre ceny i zawsze wszystko jest nie trzeba jakos specjalne dlugo czekac

~Lekawo

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-05-01 | 11:58

A może to powoduje walnięte sprzęgło-koło pasowe alternatora? Inna przyczyna, to możliwy napinacz paska... powodów może być i więcej, tym bardziej jak rozrząd był robiony.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019