mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Seat Toledo

Twój samochód - Seat Toledo

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Czy warto kupić: Seat Toledo II (1998-2004)

~Mat

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-04-25 | 10:26

Pierwszy raz czytam, słyszę, że pompowtryski są wrażliwe na złą jakość paliwa. Można lać czerwone do bólu, ze stacji na wsi i nic się nie stanie. Ten silnik to gniotsja nie łamiotsja. Raczej motory z common rail są bardzo wrażliwe na jakość paliwa i się wysypują po wlaniu takiego wynalazku, który w Polsce nazywany jest na stacji ON.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~albertus

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-04-25 | 12:41

chyba coś ci się pomyliło z dieslami ze zwykłą pompą, popytaj kogokolwiek kto miał auto na pompowtryskiwaczach, poszukaj w necie pierwsze lepsze opinie, co i rusz można coś znaleźć o złym paliwie i późniejszych problemach z pracą silnika

~dominik22

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-01-14 | 19:39

Mysle ze zawsze jest dobrze kupić Seata. To dobra marka więc tak naprawdę tylko od Twoich funduszy zależy na co chcesz postawić. Jesli szukasz dobrego salonu w Białymstoku to zdecydowanie polecam ten http://biacomex.seat-auto.pl/

~trzeci

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-03-31 | 01:04

Toledo miałem poprzednio - nie narzekałem. Teraz kupiłem nowego Leona , trudno mi jeszcze porównać ale całkiem dobrze sie spisuje i ( mam wyposażenie z górnej półłki z rożnymi bajerami) chyba lepszy Leon. Kupiłem w Seat Lubin świetny profesjonalny salon ( warsztat też wypróbowany na poprzednim seacie)

~trzeci

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-03-31 | 01:05

Toledo miałem poprzednio - nie narzekałem. Teraz kupiłem nowego Leona , trudno mi jeszcze porównać ale całkiem dobrze sie spisuje i ( mam wyposażenie z górnej półłki z rożnymi bajerami) chyba lepszy Leon. Kupiłem w http://switon-paczkowski.seat-auto.pl/ - świetny profesjonalny salon ( warsztat też wypróbowany na poprzednim seacie)

~toledo 2

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-01-26 | 16:51

Porównajcie sobie ceny blachy ze skoda i vw, wszystko pięknie ładnie dopóki nie trzeba tego ruszać, ceny wyższe 2-3 razy!!!. Jak ci się podoba skoda lub vw to bierz to, bo to ten sam silnik, a jak już musi być seat to życzę bezkolizyjnej jazdy xD

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019