mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Skoda

Twój samochód - Skoda

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Skoda Rapid: Test tuż przed debiutem [video]

~mariusz

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-10-03 | 07:57

brzydki jak każda inna skodzina

strona 2 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~fgfgf

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-01-10 | 21:41

skoda jest niemiecka ,, a niemcy jak to wiadomo lub nie ,, sponsoruja testy ,, i dlatego jest najlepsza i vw i audi ,, niemcy sa i byli mistrzami propagandy ,,

w testach typu AUTO SWIAT czytaj AUTO BILD ,, zdjecia konkurentów sa gorszej jakosci ,, uzywa sie sformułowań typu " sposób rozwijania mocy albo trzeszczy tapicerka , sa to wady ktore przypisuja konkurencji a ktorych nie sprawdzisz ,, fotografie sa tak robione by konkurencja wypadła brzydko ,, i w testach robi sie np ...foto audi z najlepszym wysposazeniem typu skora i navigacja a okazuje sie ze wygrywa w testach bo ma niska cene ,, i test dotyczył modelu budzetowego ,,, oszustwo ,,

ale pomyslcie co by było jak by niemcy nie sprzedawali aut ,, ??????

kaput ,,

kup japońca i nigdy nie bedziesz chciał niemieckiego auta ,,, gwarantuje ,,

~matuzalem

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-01-11 | 08:29

hehe japońca, już dwa razy przejechałem się na japońskich markach, niby drobne usterki, ale albo brak kompetencji w serwisach (ASO!!!), albo skomplikowalność jednak problemu sprawiły, że babrałem się z tymi awariami i ostatecznie skutecznie się wyleczyłem z japońców. Od trezch i pół roku jestem szczęśliwym posiadaczem koreańca i jak dotąd tfu tfu jest idealnie

strona 2 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021