mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Skoda

Twój samochód - Skoda

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Skoda Kodiaq oficjalnie!

~A co z trującymi silnikami diesla?

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-09-05 | 09:52

Czemu Volkswagen (i Skoda!) do tej pory nic nie zrobili z silnikami, które zatruwają nas wszystkich tlenkami azotu z dieselgate? Komisja Europejska potwierdziła złamanie prawa, stowarzyszenie StopVW.pl walczy o odszkodowania dla polskich klientów a VW co? Ma nas, klientów gdzieś? Nigdy nie kupię już niczego z tej firmy!

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~EU

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-09-19 | 01:03

Odszkodowania... to jest clou tematu.
VW zamiast kajać się , płacić , negocjować, powinien wprost nagłośnić FAKT. Norma emisji od EURO 5 w górę jest biurokratycznym idiotyzmem i zakłamaniem. Psuciem samochodów i fikcją technologiczną.

Czas na politykę realną a nie życzeniową.

ryaner

Nowicjusz

ryaner

Miasto: Białystok

Auto: Iveco Daily

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-11-17 | 21:00

Po pierwsze grupa vw przeprowadza akcję naprawczą, w której właściciele aut są wzywani do serwisów na zmianę oprogramowania silników swoich samochodów co w jakiś sposób ma zmienić ich pracę i emisję.
Po drugie wszystkie firmy motoryzacyjne trują nas tak samo, bo normy europejskie są tak rygorystyczne, że fizycznie nie da się ich spełnić, zresztą chwilę po vw wyszło że inne firmy robiły to samo, ale tylko vw został tak bardzo nagłośniony.
Po trzecie, jeśli chcesz dostać od vw jakieś odszkodowanie w formie pieniężnej to musiałbyś przeciwko firmie wytoczyć proces sądowy albo zgłosić się do zbiorowego pozwu, inaczej nie dostaniesz od nich żadnych pieniędzy oprócz przeprosin na papierze.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021