mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Skoda Fabia

Twój samochód - Skoda Fabia

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Skoda Fabia: Uatrakcyjnianie konserwatysty

~aa

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-01-29 | 15:13

samochód potwornie brzydki, ale ma dobre silniki i to jest plus!

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Fabieda nie jest nudna

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-01-29 | 16:38

Jest po prostu potwornie brzydka. Czołowy potworek stylistyczny dostępy na rynku.

~pete

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-01-29 | 19:37

fabieda może i jest brzydka, ale technicznie jest o 10 lat do przodu w stosunku do Vengi, ix20, i20, Visty i Aveo !!! A tamte skośnookie toczydełka też nie grzeszą urodą, więc w sumię wole Skodę!

marko1

Motoryzacyjny ekspert

marko1

Miasto: Stargard Szczeciński

Auto: Opel Crossland X

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-01-29 | 21:58

Ponoć o gustach nie dyskutuje się a kto będzie chciał kopić nie będzie pytał się o zgodę.

~Andrzej

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-01-30 | 22:08

TSI, TDI, DSG i inne czyli technologi VW plus do tego niższa cena i mamy efekt w postaci wysokiej sprzedaży, a co do stylistyki, znam ludzi którym skoda fabia się podoba, ot i nie dyskutuje z nimi na ten temat, ich prawo

~NUDNA ?!?!?!

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-01-31 | 10:50

Ja raz pożyczyłem firmowa Fabie od kolegi. Dostarczyła mi niezapomnianych wrażeń!!! Zaczęło się już przy pierwszym hamowaniu - potworne szarpanie kierownicą (trochę stała nieużywana - więc zapewne k=pokrzywiły się tarcze).
Wieczorem stwierdziłem ze jakoś ... słabo świecą światła, nie świeciły! Najprawdopodobniej obie żarówki się spaliły - ale tego nie udało mi się sprawdzić bo gdy chciałem otworzyć pokrywę silnika dźwignia została mi w ręce. Żeby było ciekawiej dźwignia ta nie pociąga żadnej linki więc klapy nie udało mi się otworzyć.
FABIA ? - NIE DZIĘKUJĘ !!!!

~kamilos

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-02-02 | 14:35

ja jeżdzę fabią II (sprzed fl) i bardzo sobie chwalę to autko, przyjemne, wygodne, pakowne jak jest potrzeba, oszczędne jak się nie szaleje ale szybkie jak jest taka potrzeba, cóż więcej potrzeba. A i jak szukałem auta, to konkurencja o podobnym silniku i wyposażeniu to tak od 5 tys. wzwyż więcej

~Petrus

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-05-29 | 19:31

Ja jeżdżę fabią I kombi 1.4 MPI - gaz. Auto wystarczająco duże, przestrzenne dla 4 osób. Bagażnik zmieści rower górski w całości po położeniu tylnej kanapy. Gazu pali 8 litrów a więc ekonomiczna- 100 km jedziemy za 27 zł. uroda to kwestia gustu- mi się osobiście podoba. Czy awaryjna- jak każde auto!! Poza olejem, filtrami, gumami w zawieszeniu, klockami, tarczami wszystko chodzi . elektryka bez zarzutu. Powiedzcie w którym aucie nie wydajecie kasy u mechanika na klocki, tarcze, płyny, oleje, zarówki, opony, czy zawieszenie. KAŻDY TO ROBI !! To normalna eksploatacja która co roku jak oleje czy raz ba 3-4 lata jak tarcze sie zmienia.

Skoda to nie Merc, ale nie piszcie głupstw po kilku jazdach.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021