mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Skoda Fabia

Twój samochód - Skoda Fabia

skasowanie informacji o przeglądzie w komputerze skody fabii

teczka

Nowicjusz

teczka

Miasto: Sosnowiec

Auto: Skoda Fabia

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-01-07 | 17:20

Witajcie, mam skodę fabia z 2005 r i mam problem, dotychczas zawsze przeglądy robiłem w autoryzowanym serwisie, mam jednak zaufanego mechanika, który zrobi go sporo taniej i u niego chce robić kolejne przeglądy. Problem tkwi w tym, że za skasowanie pokazującego się na moim komputerze przypomnienia o przeglądzie, autoryzowany serwis chce 130 zł (dzisiaj pytałem), to czyni przegląd u mego zaufanego mechanika nieopłacalnym, czy można to przypomnienie w komputerze mej fabii o przeglądzie skasować taniej? Będę wdzięczny za podpowiedzi.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Pan_N

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-01-08 | 14:59

Możesz zrobić to sam poszukaj informacji na skoda fabia forum. Miałem ten sam problem. Nie wiem czy dokładnie pamiętam ale po przekręceniu kluczyka, należy nacisnąć ten przycisk przy zegarach przez 5 sek i info się skasuje samo. Jeśli moja metoda się nie spr to poszukaj info na forum.
Pzdr

~Informacja jest... w instrukcji obsługi

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-04-21 | 13:08

Naprawdę w tej oryginmalnej instrukcji wszystko jest napisane - co ile czasu naciskać itd. - Przynajmniej w mojej taką informację znalazłem. Warto poczytać ;)
pozdrawiam

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021