mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Skoda Octavia

Twój samochód - Skoda Octavia

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Skoda Octavia: Czeska elegancja

~marjan

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-04-02 | 15:58

100 tysi plus dodatki, pogięło ich kompletnie, za połowę mam nieco tylko mniejszego rapida, a za stówkę to i mondeo dostanę, czy avensisa, a nawet pasata bym skonfigurował ciekawego

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~luis

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-04-03 | 11:55

wypasione wersje kompaktów niestety ale tyle kosztują, a skoda już dawno przestała być budżetową marką, więc nie rozumiem o co to halo

~Don

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-04-03 | 12:06

Skoda ambicje ma Volkswagena ale wciąż marka jest slaba! Zwlaszcza, ze uzywana jest glownie dla przedstawicieli handlowych i to polskich lub innych biednych firm! Ceny dla firm sa nizsze nawet o 40% w stosunku do ceny katalogowej , nie licząc Vat'u. Prywatnie, w zyciu nie wybiorę Skody jeśli będzie w tej samej cenie co Inne, europejskie czy japońskie firmy! No way! Skoda to skodzina i tyle w temacie! z beznadziejnymi silnikami 1,4 .... oraz CDTi czy jakos tam. Patrz Auto Swiat-najbardziej awaryjne silniki.
Pzdr.

e-Autoparts_pl

Starszy motomaniak

e-Autoparts_pl

Miasto: Warszawa

Auto: Seat Leon

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-04-03 | 14:34

Nie zgodze się bo coraz więcej osób docenia jakości znaczenie Skody Octavii,podobnie jak Superb. Może i jest to na bazie podzespołów VW,ale trzeba przyznać że znakomicie sie prezentuje jak i prowadzi,nie jest awaryjna.

~rysiek z klanu

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-04-03 | 20:12

skoda jest dobra dla kierowców którzy nie mają większych ambicji by się wyróżniać na drodze, być najszybszym etc. ot solidne auta ale nic ponadto

~mondry

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-04-06 | 19:50

I tak bedom kupować.

~Zydor66

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-04-13 | 12:01

Jak komuś się chce porównywać passata do octavii- proszę sprawdzić w konfiguratorze vw i skody. VW zawsze wyjdzie znacząco drożej w podobnej wersji wyposażeniowej. Różnica przemawia na korzyść skody i nie ma o czym dyskutować. Gadanie o kierowcach nie chcących się wyróżniać itp bo tylko tacy wybierają skodę jest niepoważne. Nie chcesz nowej skody- kup sobie coś innego. Jak do tej pory skoda radzi sobie dobrze, więc głosowanie wygrywa.

~vffeadam

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-04-27 | 11:29

Ja swoją octavką śmigam już 300000 km.Silnik i turbina nie tknięte palcem ani żadną naprawą.Pali śr 4,5 l ON. Przednie zawieszenie robione dopiero po 230000 km. I co tu jeszcze dyskutować.?

kraw555

Nowicjusz

kraw555

Miasto: Warszawa

Auto: Skoda Octavia

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-05-12 | 17:18

Teraz jeżdżę Skoda Octavia, która nie umywa się w wyglądzie do nowej Toyoty Corolli. Widziłem ją ostatnio na mieście i prezentuje się extra! Słyszałem, że parametry techniczne też ma lepsze. Chyba czas na zmiany! Miał ktoś do czynienia z nową Corolką?

~alien

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-05-28 | 13:26

dla Ciebie Toyota extra a dla mnie to nudne auto wygladajace jak gadzet z lat osiemdziesiatych (jak wiekszosc japoncow). Dla kogos innego Skoda to porazka a mnie np te ksztalty sie podobaja, sa proste i takie ktore za chwile sie nie znudza. Gusta wiec sa rozne i nie ma co sie nad nimi rozwodzic. Kazdy kupi co bedzie mu sie podobalo albo co dla niego bedzie wazniejsze.
Jeden zaplaci 50tys wiecej po to zeby miec inny znaczek na masce, inny kupi cos dla silnika, ktos inny dla przestrzeni a trzeci to co najtansze. Dobrze ze jest wybor.
Pierwszy post w tym watku np mowi o Mondeo czy Avensisie - ja nigdy bym czegos takiego nie kupil bo mi sie nie podobaja te auta, nie maja fajnych silnikow i sa w mojej subiektywnej opinii dobre dla emerytow. A akurat nowa Skoda w takiej np wersji RS ma i w miare dobra jakosc i swiezy wyglad i niezle osiagi za cene ktora mimo ze duza jak na Skoda jest bardzo konkurencyjna przy innych producentach.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021