mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Skoda Octavia

Twój samochód - Skoda Octavia

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Skoda Octavia 1.2 85KM: Słabeusz (?)

~Yaro

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-07-24 | 07:23

Ach! Jaka ta skoda jest wspaniała! Te szare plastiki, taki ekonomiczna i ten przesilnik 1,2 85KM. To nic, że jak jedziemy w 4 osoby, to na starcie spod świateł rowerzyści nas wyprzedzają! Na autostradzie spalanie szybko przekracza 10l/100km, a osiągnięcie 130km/h trwa miesiąc. A jeszcze ta cena wybranej wersji, po prostu powala na kolana. Konkurencja zostaje daleko w tyle :-(. Aż mdli. Chyba ktoś wyłączył rozum, albo auto testował ślepy fan tej marki. Chyba bym zwariował jak bym miał zapłacić takie pieniądze za to auto to . U konkurencji, nawet koreańskiej za tą kasę dostanę lepsze auto, z prawdziwym silnikiem i wyższym wyposarzenie. To artykuł sponsorowany. Fe.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~ja

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-07-24 | 16:37

Każda skoda opisywana w "polskiej" prasie motoryzacyjnej bije konkurencję na głowę, nic dziwnego że i tą wersję autor uważa za zaje..stą. A potem przecietni kierowcy skody, czyli kapelusznicy i rep-y naczytawszy się takich bzdur uważają, że mają dynamiczne auto i biorą się za wyprzedzanie TIR-a na drodze krajowej czy autostradzie stwarzając ryzyko dla wszystkich dookoła...

~pajo

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-07-27 | 10:58

co yaro. ?....wyposażenie

~prz

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-07-30 | 19:38

W końcu doczekałem się test auta kompaktowego z podstawowym silnikiem i normalnym wyposażeniem. Przecież takie właśnie auta kupują w Polsce klienci indywidualni. Ileż można czytać testów kompaktów w wersjach za 100 tys. zł.? Kto kupuje takie auta? Dwulitrowy silnik z turbo(diesel czy benzyna), automat, skóra, elektronicznie regulowane zawieszenia? Dobrze wiedzieć, że są takie opcje ale w Polsce nikt ich nie kupuje- to zupełnie inne auta. Z drugiej strony rozumiem testujących, którzy chcą jeździć najlepszymi wersjami.

andrzejchmura1

Nowicjusz

andrzejchmura1

Miasto: Kraków

Auto: Skoda Octavia

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-09-10 | 12:34

[Treść posta została usunięta przez moderatora!]

andrzejchmura1

Nowicjusz

andrzejchmura1

Miasto: Kraków

Auto: Skoda Octavia

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-09-10 | 14:16

[Treść posta została usunięta przez moderatora!]

~trumpet

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-11-12 | 10:40

nie życzę im źle, zachodzę bardziej w glowę czemu my w tylo milionowm kraju nie mamy własnej marki już niestey. Ale nie zmienia to faktu że jakość i wygląd pozostawiają bardzo dużo do życzenia. Jako "wielki" konkurent dla Toyoty, nie jest niestety dla niej żadną konkurencją.

~Kubuś

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-11-14 | 21:59

Jak to podstawowa Octavia, ale przeginają z ceną.
Jeszcze niedawno przebojem była Octavia Tour, benzyna + LPG, z klimą, z systemami bezpiecznej jazdy i innymi komfortowymi dodatkami ale cena poniżej 50.000PLN.
Dlatego to był hit sprzedaży w Polsce.
Co dobrego w nowej, to niskie spalania takie jak podają, a nie jak w Toyocie czy w Kia, którą w tym roku ukarano w USA finansowo za podawanie zaniżonych danych o zużyciu paliwa.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020