mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Skoda Octavia

Twój samochód - Skoda Octavia

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Skoda Octavia Scout FL: Zmiany niepotrzebne

~remigiusz

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-11-26 | 16:21

toż to Yeti jest tańsze i z pewnością lepiej radzi sobie w terenie, ciekawe co za gląby kupują takie auto jak Octavia Scout

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~wojo

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-11-26 | 22:37

Miałem pecha, ale podczas jedynej przejażdżki starą wersją Scouta z dieselem silnik ryczał w kabinie, a jak jest teraz, poprawili wyciszenie silnika?

~wojo

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-11-26 | 22:39

Miałem pecha, ale podczas jedynej przejażdżki starą wersją Scouta z dieselem silnik ryczał w kabinie, a jak jest teraz, poprawili wyciszenie silnika?

~Skoda Octavia to może nie rewelacja, ale....

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-11-29 | 00:22

Skoda Octavia to może nie rewelacja, ale jest o niebo lepsza od huynii i30 i kiły ceed. Uważam Octavie za poprawne auto, jej główna wada to wysoka cena. Myślałem o zakupie Octavii, ale skończyło się na Nissanie Tiida.

~Raffi

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-12-16 | 10:00

Scout to niszowe, choc uniwersalne auto - w kazda trase, na miasto i w umiarkowanie trudny teren. Oczywiscie nie jest tanie, wiec nie jest dla każdego. Natomiast Yeti to ciasna i tandetna imitacja suva dla biednych głąbów takich jak remigiusz.

~sdf

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-12-21 | 15:41

Problem w tym, że w cenie octavii scout można mieć już naprawdę dobry samochód - niekoniecznie budżetową wersję golfa z większym prześwitem.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021