mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Skoda Roomster

Twój samochód - Skoda Roomster

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Skoda Roomster Scout: Pozory często mylą

~Dalton

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-03 | 09:14

"Na tylnej kanapie zmieszczą się trzy dorosłe osoby"
Z tyłu nie ma kanapy tylko trzy osobne fotele. I na srodkowym fotelu dorosła osoba może się i mieści ale chyba jest trochę ciasno ;(

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~ktoś

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-03 | 16:19

tam w kolejnym zdaniu jest ze chodzi o fotele, ni e wazne, natomiast nei rozumiem jednej rzeczy skoda wypuszcza wersje uterenowiona Scout ktora nie ma zadnych elementow auta terenowego poza roznymi detalami pseudoterenowymi, jak dla mnie totalny BEZSENS

~Krzysztof

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-03 | 20:31

Trzeba było jeszcze pod spodem podpisać "artykuł sponsorowany". Bo roomster w ogóle, a już ta wersja w szczególności to przerost formy nad treścią. Za takie pieniądze można mieć coś lepszego...

~staly czytelnik

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-03 | 21:54

mysle ze nie trzeba podpisywac artykulu jako sponsorowany bo nie nosi on takich znamion. Wyraznie mozna przeczytac jakie sa jego wady i zalety. Poza tym wystarczy czytac ze zrozumieniem i wszystko jasne drogi Krzysztofie

~Roman

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-04 | 07:41

Skoda Roomster Scout wyglada bajecznie, ale ta cena rzeczywiscie jest zaporowa. Masakra, zeby tyle przyszlo nam placic za skode...

~Adam

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-07 | 16:29

Tak się składa,że wysokość samochodu wzrosła o 43 mm (o seryjne relingi). Nie ma to nic wspólnego z prześwitem...

~skoda

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-08 | 14:43

lansssss dla ubogich

~Kuba

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-13 | 18:23

A ja mam taką furkę (tylko z silnikiem 1.4) i jestem bardzo zadowolony! Jest praktyczna, wygodna i tania w eksploatacji (niewiele pali, a serwis Skody jest sporo tańszy niż np. VW).
...I wreszcie na parkingach przed marketami żaden osioł mnie nie przerysowuje po błotniku (dzieki elementom ochronnym)...! ;-)
...Acha, zawieszenie jest podwyższone - nie zawadzam o krawęznik, o który trze Roomster (nie Scout!) kolegi!

~rivaldo

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-19 | 22:06

Kuba
Mój ojciec ma Octavię i podobnie nie narzeka, a wachał się pomiędzy nią a Passatem. Także jestem zdania, że Skoda nie jest gorsza, a w każdym razie nie jest dużo gorsza od VW.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021