mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Skoda Superb

Twój samochód - Skoda Superb

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Skoda Superb w pełnej krasie

~zezowaty

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-09 | 14:34

ooo ladniutki, nie powiem

strona 1 (z 3) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Andy

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-09 | 16:29

Hello everyone,imho new superb looks awful,i know is just skoda,but looks ugly anyway.

~MasterLease

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-09 | 20:41

Przód auta całkiem, całkiem, tył... cóż... przypomina Lagunę... Wybitnie ładny ten samochód nie jest, ale swoją rolę (auta flotowego) zapewne spełni tak dobrze, jak poprzednik...

~Ervin z grodu Kraka

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-09 | 22:46

Pomiesznie nowego VW (przednie swiatla), nowego forda mondeo tylne swiatla, conieco z bmw...itd. W tym modelu, jak dla mnie Skoda zatracila swoja ciezko wypracowana na rynku charakterystyczna dla niej linie. Musze przyznac ze starsza skoda superb miala wiecej klasy i niepowtarzalnosci. Pomieszanie z poplataniem :/

pozdrawiam

~Adam

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-10 | 00:22

faktycznie tył przypomina lagune..nie dobrze.pozdrawiam

~Al

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-10 | 03:22

A poloki wzieły w łape od Deawoo i mamy Matizki gdy Skoda robi coraz lepsze auta - ehh co za kraj...

~Piotr

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-10 | 08:10

miałem 3 lata Superba , naprawde dobry samochod oprocz jazdy szybkiej na zakretach, koszmar jak zarzucał na kolieinach

~bart

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-10 | 09:41

tył to coś między starym safrane, a nowymi laguną i mondeo, za dużo naraz!!

~hk

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-10 | 10:12

Stary Superb wcale nie zarzuca - a PIOTR - powinien przejechać się po tych koleinach innymi autkami !
Poza tym nowy SUPERB na tych zdjęciach wygląda lepiej niż na szpiegowskich, ale nieco gorzej niż na rysunkach projektantów.
Zobaczyć trzeba jednak całość i wnętrze, a także usiąść z przodu i z tyłu. Przejechać co najmniej kilkadziesiąt, a najlepiej 300-400km i wtedy coś można powiedzieć. Na razie jest ciekawy. Na pewno ciekawszy niż dotąd - kiedy to był zbyt podobny tyłem do Passata i Octavii.

~MIŚ

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-01-10 | 10:21

2008-01-10 03:22:55 "A poloki wzieły w łape od Deawoo i mamy Matizki gdy Skoda robi coraz lepsze auta - ehh co za kraj..."

ZGUBNA MYŚL WIELU POLAKÓW - TAKI JEST MÓJ KOMENTARZ DO WYPOWIEDZI POWYŻEJ...
PO PIERWSZE ZNAM OD PODSZEWKI WSZYSTKIE PRODUKOWANE DO TEJ PORY AUTA DAEWOO W NASZYM KRAJU. TO DOBRE SAMOCHODY. PO DRUGIE DAEWOO MIAŁO BY U NAS RAJ A MY Z NIM GDYBY... NO WŁAŚNIE, ZASTANÓWMY SIĘ KOMU ZALEŻAŁO NA ZRUJNOWANIU TEJ FIRMY. NIE JESTEM ANI FANATYKIEM TEJ MARKI ANI PRZECIWNIKIEM, PO PROSTU MIAŁEM DOSTATECZNĄ STYCZNOŚĆ BY WYROBIĆ SOBIE POZYTYWNĄ OPINIĘ. I JESCZE SOŚ... ZASTANAWIA MNIE KRYTYKA WŁAŚNIE OD OSÓB, KTÓRE NIE UŻYTKOWAŁY TYCH AUT A POZYTYWNA OD MECHANIKÓW I PRAWDZIWYCH UŻYTKOWNIKÓW.

strona 1 (z 3) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021