mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Skoda Superb

Twój samochód - Skoda Superb

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Nowy Superb w Polsce + [VIDEO]

~c3gla

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-09-11 | 10:07

Dobre zdanie na końcu "Jedyny problem może być tylko w utartych stereotypach polskich kierowców" często Ci co najwięcej marudzą niestety jeżdza samochodami w przekroju cenowym 20tys pln a marudzą jak by jeździli wprzedziale 100-150tyś, uważam to za dobre auto oglądałem je dwu krotnie i powiem, że skoda ma się czym pochwalić, jest sporym samochodem i b.wygodnym.
Tym którzy ganią markę skoda niech najpierw użytkują samochód a poźniej się wypowiadają (mowa o kierowcach którzy chcą kupić samochód a nie daja tylko komentarzy,
pozdrawiam

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~wojtek

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-09-11 | 17:44

a mnie się tam nie podoba stylistyka

~FAN VW AUDI

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-09-11 | 22:43

SKODY ZAWSZE BYLY DOBRE NAWET ZA KOMUNY UCHODZILY ZA NAJLEPSZE KIEDYS KUPOWALO SIE JE PRZEZ FIRME SEMEX ALE TO STARE DZIEJE JA OBECNIE MAM OKTAVIE TDI 110 PARE BAJEROW DOBRALEM EXTRA I JESTEM ZADOWOLONY MIALEM ROZNE AUTA GOLFY 4 BMW TDS 5 I 7 MERCEDES PASSATY PRACUJE W NIEMCACH WIEC JAK WRACAM DO POLSKI TO COS PRZYWOZE ALE OKTAVIE MAM Z SALONU NIE ZALUJE

~Bartolo

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-09-12 | 10:29

Skody to dobre auta - do dziś jeżdżę modelem 105 - ma już 20 lat, wciąż oryginalny lakier i silnik, zawsze mi odpali i dojedzie do celu :) A poprzednia Superb miała więcej miejsca z tyłu.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021