mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Skoda Superb

Twój samochód - Skoda Superb

BADZIEW Z CZECH

~ZAZ

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-08-05 | 21:11

SKODA TO BADZIEWIE KTO TO KUPJE, JAK TO WYGLĄDA, I CIĄGLE SIĘ PSUJE, TEN SUPERB TO PORAŻKA

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~zadowolony

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-09-27 | 11:41

no jakoś uzytkuje skodze superb od prawie 4 lat i nie zepsuło mi się nic! Samochód chodzi jak brzytwa, silniczek oszczędny 130 koni, dynamiczny a konfort jazdy jaki w co malo którym samochodzie- duży i wygodny, jak zmienie to na skode

~szczęśliwyposiadacz

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-01-28 | 21:16

Od grudnia 2009 roku jestem posiadaczem nowej Skody Superb z silnikiem 1.8TSI 160KM i automatyczną skrzynią DSG. Kolor Czarny Magic. I co mogę powiedzieć o tym samochodzie? Na pewno to, że jestem bardzo zadowolony, samochód wygodny, duży i całkiem fajnie się zbiera. Wg producenta powinien spalać 7,3l paliwa, ale zapewniam, że przy spokojnej jeździe będzie palił po niżej 7l. System ESP spisuje się wręcz zaj***ście, samochód rzadko wpada w poślizgi (i tylko na mocno zaśnieżonych drogach) ale bardzo szybko wraca na swój tor. Bardzo wygodnie się go prowadzi chociaż w pierwszym tygodniu użytkowania musiałem się przyzwyczajać ponieważ nie spoglądając na licznik przez dłuższy rozpędzałem się do prędkości 120 - 130 km/h będąc pewnym że jadę maks 80km/h. Mógłbym dużo opowiadać o Superbie ale nie będę się rozpisywał. Skodę wybrałem bo była w przyzwoitej cenie mimo tego że z bardzo bogatym wyposażeniem;) Wizualnie nie podobają mi się Skody ale Superb jest całkiem ładny, przynajmniej wg mnie;) A jeśli ktoś uwielbia przepłacać to niech się wypcha i niech kupi sobie tego Passata! Puki co ja jednak zostanę przy Superbie.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021