mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Smart fortwo

Twój samochód - Smart fortwo

Wymiary bagażnika Smart 4 two

~gaja

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-07-24 | 19:12

Witam,
Czy może ktoś wie, jakie sa dokładne wymiary bagażnika smarta? Chodzi mi o to, czy zmieszczą się tam postawione dwie walizki (średnie)
Bardzo poproszę o dop jeśli ktoś się orientuje w tym zagadnieniu! :)
Pozdrawiam
Gaja

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Tola

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-08-03 | 11:31

Bagżnik Smarta mieści 240 lltrów. Dwie średnie walizki z pewnością się zmieszczą. Miesiąc temu jechała moim Smartem na trasie Częstochowa - Poznań w składzie- ja, mąż (185 cm, 100 kg ;D) duuuuuża torba podróżna, 2 śpiwor, 2 karimaty, mały namiot, laptop, antena CB, kilka reklamówek. I choć to bzmi niewiarygodnie wciaż mieliśmy na tyle miejsca, że było nam względnie wygodnie. Na szczęście w Poznaniu przesiedliśmy się do Aud A4 kombi ;)))))
Jeśli ktoś jest zainteresowany moim Smartem to właśnie planuję go sprzedać! Mój tell. 502 289 379!

~Tola

[Treść posta została usunięta przez moderatora!]

~Tola

Bagżnik Smarta mieści 240 lltrów. Dwie średnie walizki z pewnością się zmieszczą. Miesiąc temu jechała moim Smartem na trasie Częstochowa - Poznań w składzie- ja, mąż (185 cm, 100 kg ;D) duuuuuża torba podróżna, 2 śpiwor, 2 karimaty, mały namiot, laptop, antena CB, kilka reklamówek. I choć to bzmi niewiarygodnie wciaż mieliśmy na tyle miejsca, że było nam względnie wygodnie. Na szczęście w Poznaniu przesiedliśmy się do Aud A4 kombi ;)))))
Jeśli ktoś jest zainteresowany moim Smartem to właśnie planuję go sprzedać! Mój tell. 502 289 379!

~kkleser

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-08-07 | 12:05

[Treść posta została usunięta przez moderatora!]

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022