mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - SsangYong Korando

Twój samochód - SsangYong Korando

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Ssangyong Korando: Reinkarnacja

~AK

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-10-02 | 11:21

serce z W124. diesel. przebiegi milionowe. nowe diesle. max 400tys. nie ma sie czym chwalić

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~majster

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-10-04 | 11:40

nie wiem, jak autor może się zachwycać wyglądem tego ssangyonga, może i paskudny nie jest, ale do ładności to wiele mu brakuje

~ja

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-10-12 | 15:18

bardzo bogate wyposazenie robi wrazenie, cena 82 800 tez wydaje sie byc korzystna.

~OTT

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-10-19 | 00:24

Auto ladne, niezle wyposazone, ale jak to Koreance: tandetne, kiepski silnik, spore zuzycie paliwa, wysoka cena i kiepska jazda....Ogolnie nie warto. Jezdzilem Sportage z 2011 roku (wielka NEDZOTA) i drogo. Koreanskie to straszny syf. Lepiej kupic Dustera. Ja uzywam Mitsu ASX i nigdy bym nie zamienil na koreanski czy hinduski pojazd

~slawoj

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-10-25 | 13:29

cyt Ja uzywam Mitsu ASX i nigdy bym nie zamienil na koreanski czy hinduski pojazd

A ja byłem w salonie i najpierw przejechałem sie ASX a później SS. Niebo a ziemia.
ASX to w porównaniu śmieszne wozidełko.
Ja jestem pod dużym wrażeniem SS i noosze się z zakupem.
Najbardziej - stosunek ceny do jakości.

~piotr

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-12-20 | 18:03

O gustach się nie dyskutuje , ale Korando był jednym z nielicznych , o ile nie jedynym , który lepiej się prezentował na zewnątrz i w środku w rzeczywistości niż na zdjęciach w internecie i folderach. Niestety np. z Mitsu było odwrotnie.I dlatego kupiłem Ssangyonga.
I nie żałuję.

~Adam

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-01-12 | 17:04

SS - brak ksenonowych reflektorów i jednostrefowa klimatyzacja - do tego cena na poziomie Kia Sportage w dieslu a trzeba pamietac ze w Kii jest także silnik beznynowy co dla niektórych jest ważne i taki model kosztuje od 68 tys zł. Za tyle kupiłbym SS Korando ale w dieslu który teraz kosztuje od 84 tys zł . Za benzynowego SS dałbym 55 tyś zł i mysle że przy takich cenach SS zawojowałby rynek , a tak klienci pamietają tylko ze to marka która zostawiła klientów na lodzie - bez gwarancji - skąd mam wiedziec ze ta historia sie nie powtórzy?

Koreanska_Perfekcja

Nowicjusz

Koreanska_Perfekcja

Miasto: Warszawa

Auto: SsangYong Korando

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-03-30 | 10:14

Jak widać wracamy na polski rynek w wielkim stylu! Mamy dla Was nowy SsangYong Korrando, który w przeciwieństwie do wyżej wymienionych modeli, oferowany jest z bogatym wyposażeniem seryjnym i standardowo z napędem 4x4... Przyjdź do salonu, obejrzyj, zapoznać się z naszą ofertą.

Pozdrawiamy SsangYong

Koreanska_Perfekcja

Nowicjusz

Koreanska_Perfekcja

Miasto: Warszawa

Auto: SsangYong Korando

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-04-17 | 13:32

Piotr, odpowiadając jeszcze na Twoje uwagi:
- xenonow brak, to prawda, ale wraz z najbliższą zmianą modelową planowane są xsenony
- automatyczna jednostrefowa klimatyzacja ? rozumiem, ze chciałbyś dwustrefowa. Podobnie jak z xenonami planowane jest jej wprowadzenie. Wiedz jednak, że to w większości przypadków jest zabieg marketingowy bo bez tzw. ?ściany powietrznej? ciężko podzielić jedna strefę na ?po lewej zimno? a ?po prawej ciepło?
- cena ? tu się zgodzić nie możemy bo oferta cenowa na Korando jest dużo korzystniejsza od pojazdów konkurencji, pamiętaj aby porównywać te same wersje wyposażenia i silnika.
- silnik benzynowy ? w Korando również dostępny, 2.0l moc 150KM, korzystną cenę sprawdź sam
- historia marki ? SsangYong nie zostawił Klientów ?na lodzie?, sieć serwisowa (choć uszczuplona) była aktywna i Klienci serwisowali auta w ASO. Od 2011 roku markę reprezentuje nowy importer (SsangYong Motors Polska), firma za która stoi europejska grupa Alcopa, która w całej Europie sprzedaje SsangYong, Suzuki, Hyundai i Isuzu.
Każdemu mogą zdarzyć się gorsze chwile, ważne żeby wyciągnąć z nich wnioski i twardo stanąć na nogi. To właśnie robimy.

~Sceptyczka

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-04-20 | 09:35

Bardzo buńczuczne te wypowiedzi @Koreańska perfekcja, rozumiem, że to importer, albo jakiś ich kolega. Zero reklamy, zero promocji. Te laurkowe artykuliki powstają na zlecenie. Jaka jest NAPRAWDĘ gwarancja, że marka nie zniknie z rynku? Przy takich nakładach na marketing - widzimy jakim budżetem dysponują. Auto przyzwoite, ale postrzeganie marki na poziomie minimalnym. Postaraj się mocniej importerze. Może zacznijcie trafiać do kobiet, lubimy takie samochody. Rynek jak zwykle wszystko zweryfikuje, zobaczymy...

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020