mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Tata Xenon

Twój samochód - Tata Xenon

Komentujesz galerię z Autogalerii mojeauto.pl: obejrzyj komentowaną galerię.

TATA Xenon

~MAMA

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-09-22 | 14:40

Nie TATA Xenon tylko TATA Hinduska Kopia Toyoty. Czy Hindus czy Chińczyk jeden diabeł - bezczelnie kopiują cudze wzornictwo a europejskie pieski zaślepione kasą poszczekiwują bardzo cichutko

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Synek

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-10-05 | 23:52

Super wygląda ale ciekaw jestem, czy też tak wyglada crash test.

~tata

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-10-17 | 23:36

Zarobki mamy jakie mamy . I tak takie auto jest dla każdego z Nas.Czasem to szczyt możliwości. Szczerze mówiąc to ,my niby nie kopiujemy wzorów innych ?, mam na uwadze np. styl życia czy inne ?, hm. Jakby mnie było stać na nową Toyotę to ........ . Zreszta ,prawda jest taka ,że odbiega od pierwowzoru -na każdym kroku.Nie da sie zrobić oryginału w szopie.

~wujek

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-11-17 | 19:27

ile to auto kosztuje???????????????????????????????????

~....

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-11-20 | 22:06

"MAMA" a co niby Toyota to nie kopiuje ???? jak dla mnie to ten samochód dość ładnie wygląda a czy jest podobny do jakiegoś innego to mnie gówno obchodzi ważne że jest ładny i cena ładna ... druga sprawa to to że niestety nie wiadomo nic konkretnego o tym modelu ....

~marti

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-01-30 | 20:02

mam pytanie ile ta kopia Toyoty kosztuje jeśli jeździ jak wygląda to kto wie może sie nada na nasze dziurawe drogi .Mam nadzieje że przy zderzeniu z maluchem to on wygrywa nie maluch !

~justinette

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-02-07 | 21:20

Obecnie TATA jest wystawiona na wystawie motoryzacyjnej w Blue City (Warszawa) w dniach 6-9.02.2009. Można osobiście sobie ją obejrzeć, jak również inne modele TATY. Można też zapoznać się z cenami i parametrami auta TATA. Z tego co pamiętam model Xenon w pojedynczej budzie, w najtańszej wersji kosztuje 39900 zł a z podwójną kabiną to koszt 64900. Czyli jest znacznie tańsza od innych modeli samochodów tego typu. Faktycznie wygląda dość przyzwoicie i nie dużo pali, co jest zaletą Disla:)

~fan

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-02-18 | 11:35

superk autko, ale bardzo mało informacji na jego temat. Szkoda. proszę o uzuełanienie.

~JUSTINETTE

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-02-18 | 16:26

Informacje o tym modelu można uzyskać na stronie firmy NISCAR, dystrybutora TATA. Nie mogę podać linka (niedozwolone), lecz mogę zasugerować wpisanie w googlach tatawarszawa

~też tata

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-06-05 | 11:11

dla mnie badziew totalny cala ta tata

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019