mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Toyota Aygo

Twój samochód - Toyota Aygo

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Tak wygląda nowa Toyota Aygo!

~Milena

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-05-23 | 09:13

Fajne felgi dali do tej Aygo. I jeszcze składany dach..na pewno będzie super!

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~jojo

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-06-03 | 10:12

Nowa Aygo ma super design :) do tego można wybrać jakiś fajny kolor i będzie idealnie prezentować się na drodze. Zastanawiam się czy nie kupić takiego autka dla mojej córki, bo właśnie robi prawo jazdy. Czy to auto sprawdzi się w jeździe po mieście?

~staska

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-06-30 | 12:31

Nowa aygo na pewno bedzie idelna do jady po mieście. takie auta mało palą a w dodatku córka bedzie mogła się polansować bo auto ma super nowoczesny wygląs:)

~niekrecone.pl

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-07-03 | 15:34

Piękne, w sam raz do miasta, świetne zaraz po zrobieniu prawka bo krótkie i zwinne.
uwielbiam jeździć takimi autami po mieście.

~paes

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-07-03 | 18:15

małe samochody sa mega praktyczne do jazdy po mieście. proba znalezienia miejsca do zaparkowania w warszawie jak sie czms wiekszym jezdzi, graniczy z cudem niestety. jak widzę na ulicy takie aygo, to od razu myślę, jak mało to pali i z jaką łatwoscia przez korek sie przebija.

eni

Nowicjusz

eni

Miasto: Gdynia

Auto: Toyota Yaris

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-07-04 | 17:49

Jest ładna

Edytowany 1 raz, ostatnio 2014-07-07 | 11:25.

~karmen

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-07-06 | 13:39

nowa aygo ma super design! najbardziej podoba mi się ta czerwona, bo lubie wyróżniać się na drodzę ;) a do tego widziałam, że robili testy spalania i aygo na prawde mało pali. to super wiadomość dla osób które dużo jeżdżą po mieście

~Emilka

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-08-03 | 22:57

Aż się uśmiecham jak widzę nowe aygo :) Tak mi się podoba! Zmiana na ogromny plus. Tak sobie wyobrażam swój wymarzony miejski samochod.

~georgia

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-08-13 | 12:56

aygo to super auto dla początkujących kierowców. córka zdała egzamin na prawko i zdecydowaliśmy się na zakup tego auta dla niej i jest bardzo zadowolona. dużo jeździ po mieście, więc ważne, żeby autko mało paliło i łatwo się prowadziło i takie jest aygo :)

~jurijj

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-09-13 | 20:57

podoba mi się to aygo zastanawiam się na zakupem dla żony. Sam jezdze aurisem hybrydowym i ciekawy jestem czy w tak małych samochodach jak aygo bedzie kiedyś napęd hybrydowy.

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019