mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Toyota HiAce

Twój samochód - Toyota HiAce

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Toyota Hiace 4x4: W pełni użytkowa

~???

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-10-16 | 19:27

Ile pali volkswagen lt 28 2.5 tdi dokka?? jak cos to piszcie na gg.10896681 z góry dzienki.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~wld

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-10-17 | 14:40

ale kibel. Ponad 9l/100. Moj 10 letni transit spala 8,5-10 i ma 100KM. Nakrecone prawie pol banki(z czego moje 350 tys) i kosztowal mnie 17tys., a nie ponad 80 tys z vat.

co do tego VW, to tez jezdzilem pare miesiecy, ale maxem. spalanie podobne do transita, jednak troche szybsze przelozenie i 10KM wiecej.

~fan

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-10-17 | 16:51

"komu obcy jest widok boksujących dostawczaków zimową porą"
ano mnie - nigdy nie widziałem jak się dostawczaki boksują ;)

~andrzej

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-10-20 | 20:17

jeżdżę toyką od 10 lat i przyznaję - napęd na 4 koła będzie dużym plusem ale ta cena - zupełnie nieadekwatna do walorów hiace nie znam większej "bidy" wyposażenia. za słaby silnik (hyundai z tej samej pojemności uzyskał marne 168 km no i te prawie 400nm momentu!) Japońce muszą jeszcze dużo popracować nad zawieszeniem - w Polsce zupełnie się nie sprawdza ( trzepie, hałasuje) Pomimo, że mam sentyment do hiace - nie kupię drugiej - po prostu NIE ZA TE PIENIĄDZE!!!!!!!!!!!!!!!!!

~raiders

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-11-03 | 14:47

poszukuję takiego samochodu nowego za rozsądne pieniądze ale w wersji minimum 5 miejscowej / niemcy takie auta robią ale ceny mają z kosmosu/ czekam na scudo może toyota albo hiunday-kia.
Ciekawe czy si się doczekam. lol

~husky

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-11-08 | 01:08

Odbieram za 14 dni - nie omieszkam opisać, jak się sprawuje, na razie powiem tak: w kategorii małych busów (6,5 m3 wersja long) praktycznie nie ma konkurencji - T5 VW jest droższy w podobnej specyfikacji o ponad 20 tys złotych, a i wiadomo niemiecka technika to się skończyła na U-botach i współczesna T5 na pewno nie będzie dorównywała technicznie Hiace. Renówek (trafic) czy Hyundaia nawet nie biorę pod uwagę bo to nie ta klasa.
75800 netto za 2,5 D4d długiego, 117 koni, w pakiecie klima, radio cd, pełna elektryka etc. to dużo i mało - dużo bo to kupa pieniędzy :-))) mało bo na rynku nie znajdzie się tak sprawdzonego i renomowanego busa.
Praktyczne spostrzeżenia dopiszę po odbiorze :D

~swit

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-12-28 | 20:42

Jeden z gorszych dostawczaków, choc jeszcze gorsze są koreańskie i chińskie szroty

~fan toyoty HIACE

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-02-08 | 13:16

Mam HiAce od nowości-1997r--drogi strasznie! ale najlepszy jaki mam - nie zamienię na inny- najlepsza bryka jaką miałem w życiu.Niezawodna i zawsze gotowa do jazdy !!!

~japan

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-07-21 | 23:02

jedna z gorszych z busow ? chlopie toyota czy vw zastanow sie toyota jest najlepszym sprzetem na swiecie. T5 czy hiace odp. hiace !!!!

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022