mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Toyota HiAce

Twój samochód - Toyota HiAce

Komentujesz galerię z Autogalerii mojeauto.pl: obejrzyj komentowaną galerię.

Testy mojeauto.pl : Toyota Hiace 4WD

~husky

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-10-11 | 19:09

Jeździłem wersją 4x4 Hiace i powiem tak: ten samochód jest nie do zatrzymania, po żwirze, w błocie, na budowie sunie jak czołg, idealna trakcja ! Polecam każdemu !

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~G14n1

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-06-03 | 08:42

A ja taką bym chciał :) super

~Marek

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-11-21 | 16:31

Samochód skrojony na azjatów a nie Europejczyków, wymiary pomieszczenia dla pasażerów stanowczo za małe (za wąski jak na 3 osoby).
Brak nawet wieszaka i miejsca na wierzchnie ubranie dla kierowcy a nie mówiąc o pasażerach. Wykonanie przedziału ładunkowego oceniam na 3=, w naszych Lublinach było dla przykładu na 4+, (obicie zwykłą nawet nie pomalowaną pilśnią twardą).
Nawet podstawowe lusterko w osłonie przeciwsłonecznej pasażera które miałem w standardzie w Lublinie to u Japończyka za duzy koszt aby zamontować.
Bardzo głośna praca silnika na podwyższonych obrotach.
Jednym słowem zmieniłem zdanie o tej marce w momencie gdy zacząłem jeździć tym samochodem (nigdy juz nie kupię TOYOTY a tą będę się teraz musiał męczyć bo jest to auto służbowe)

~Chciałem i mam

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-09-13 | 15:20

Mam taką prawie rok. Stary ale wymyslasz ;) AUTO jest Rewela ;) wygodne, szybkie. Bardzo mi przykro, ze Ci firma kupiła podstawę ;) Moja firmówka postawiła na TOP łącznie z napędem na 4 łapy ;) 4WD rządzi i wtedy doceniasz jak inne wozy stoją a Ty śmigasz pod góreczkę. Ja wożę linę ze sobą ;) W tamtą zime 13 aut ayciągnąłem :) Synku popłacz u szefa może kupią Ci VW :) Pozdrawiam

~will

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-04-15 | 18:42

mam w pracy pierwszą generacje hiace - po prostu nie do zajechania genialny samochodzik ;-)

~kuba

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-05-07 | 12:39

Will podaj do siebie jakis namiar, mam kilka pytan... Pozdrawiam

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022