mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Twój samochód - Toyota iQ

Twój samochód - Toyota iQ

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Toyota iQ - krok w przyszłość

~lila

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-04-13 | 21:32

Toyota iQ ma wszystko: jest brzydka, droga i podęła próbę przekonania naszego społeczeństwa, że samorządy gminne mogą całkowicie unicestwić dobrą, tanią i sprawnie działająca komunikację publiczną w miastach. To jest wydarzenie.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~eRb

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-04-16 | 09:23

Ten "samochód" to jakaś pomyłka. Mówią, że jest 4. osobowe ale ja nie mogę się zmieścić za kierownicą. Dlaczego nie oznacza się samochodów tak jak ubrań... XS, S, M, L, XL, XXL - wtedy Toyota IQ nosiłaby oznaczenie XXS (z przeznaczeniem dla małych kobiet). A propos kobiet... one nie będą kupować tego auta, bo im się nie podoba, a facet się do niego nie mieści, a gdyby nawet się tam wtłoczył to wstydziłby się w nim pokazać - więc dla kogo to auto? Dla drobnych studentów, uczniów liceów? Raczej nie - cena ich zniechęci. Zważcie, że za cenę IQ można mieć dobrze wyposażonego FIAT'a 500 lub Forda Ka...

~mbgucio

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-04-16 | 22:23

Byłem na dniach otwartych jak wchodził ten model.
Porównałem ceny do Aurisa i Avensisa.
W tej samej cenie co IQ (nie wnikając za bardzo w wyposażenie, choć na pewno golasy to nie były) można było wziąć właśnie te modele.
To teraz można się zastanowić czy kupić wozidło dwuosobowe, z opcją przewiezienia pasażerów bez nóg (bo nie ma na nie miejsca) i bagażnikiem na aktówkę, czy normalne auto...wręcz limuzynę.

~Mąż, żony z IQ

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-06-20 | 08:27

Chyba ważysz ze 200 kg. W środku dla 2 osób jest tyle miejsca co w dużych samochodach.
Nie porównuj tego auta do 500 :D). Od biedy cztery osoby też przez miasto przejadą. mam 180 cm i słuszną wagę, a na tylnim siedzeniu też się zmieszczę. Oczywiście kierowca wtedy nie będzie moich gabarytów raczej nieduży. Kobieta, bo dla nich jest to auto stworzone.
Na co dzień zakupy jeżdżą na złożonych tylnich fotelach i wtedy bagażnik jest całkiem przyzwoity. Nie wiem jak osiągnęli to spalanie bo u mnie pali 5,7. A nie znam auta, które tak łatwo zawraca i manewruje. To jest autko miejskie, ale dwie osoby w trasę to nawet będzie wygodnie. Auto tak jak w teście - dobrze się trzyma, ale słabo pokonuje nierówności (kocie łby, kostka) W sumie... Tylko cena .... ale z używką jest już znacznie lepiej

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022