mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody - Zakup samochodu używanego

Samochody - Zakup samochodu używanego

Skoda Fabia hatchback 2006 vs Opel Astra III hatchback/GTC 2005

~Piotr

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-08-12 | 01:19

Od pewnego czasu borykam się z dylematen pomiędzy Fabią a Astrą H. Nastawiłem się na 1 z tych aut, podoba mi się ich wygląd. W szczególności Astra GTC zachęca sportowym charakterem. nDo konkretów. Kwota przeznaczona na zakup auta 17 000 zł. Auto koniecznie w benzynie ( dzienny przebieg praca-dom to 30 km). Auto małolitrażowe/coupe. Zależy mi przede wszystkim na możliwie najtańszym utrzymaniu auta. Oba auta są popularne zatem koszt części zamiennych nie jest wysoki. Spalanie podobne. Auto byłoby użytkowane w terenie górskim, rzadsze wypady do zakorkowanego miasta.nByć może mój tok myślenia nie jest poprawny - zdecydowałem się wydać na dzień dobry więcej niż 10 tys po to aby unikać częstych problemów z awariami, w tej kwocie znajde auto 10 letnią Astrę lub 8 letnią Skodę. Ważnym jest aby wspomnieć, iż będzie to pierwsze auto. Poniżej zamieszczam linki do ogłoszeń, które mnie zainteresowały. Bardzo Was proszę o doradzenie, która opcja jest lepszannSkoda Fabia I 2006 nbenzyna silnik 1,2 64 km od osoby prywatnej nnLink do ogłoszenia : http://otomoto.pl/oferta/skoda-fabia-2006-1-2-model-2007-ID6y999b.htmlnnAstra III 2005nbenzyna silnik 1,4 90 km od osoby prywatnejnhttp://otomoto.pl/oferta/opel-astra-gtc-cosmo-automat-ID6y8QLR.html

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

CSturboserwis.pl

Nowicjusz

CSturboserwis.pl

Miasto: Ostrołęka

Auto: BMW Seria 3

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-08-20 | 13:59

Tutaj nawet nie ma czego porównywać,Astra III bije fabie na głowe,zarówno pod względem osiągów jak i wersji silnikowych,wykończenia wnętrza.

Pozdrawiam CSturboserwis.pl

~W

Zgłoś komentarz do moderacji 2020-04-16 | 11:55

The King autoskup. Polecam. Rzetelna firma. Płacą gotówką. Dojazd do klienta. www.the-king.pl

~Eliza

Zgłoś komentarz do moderacji 2020-04-27 | 18:04

W Łodzi i okolicach Polecam firmę The King autoskup. Szybko i sprawnie. Płatność gotówką. Dojazd do klienta. www.the-king.pl

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021