mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody - Zakup samochodu używanego

Samochody - Zakup samochodu używanego

Gdzie szukać aut używanych?

pasjamoto

Nowicjusz

pasjamoto

Miasto: Szczecin

Auto: Kia Optima

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-11-02 | 09:35

Napiszcie gdzie szukacie używanych aut? W Internecie? W gazetach i telegazetach? Giełdach i u doradców samochodowych? Znajomych? Jak macie dobre linki to się podzielcie.

strona 2 (z 4) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Viktorr

Motomaniak

Viktorr

Miasto: Kutno

Auto: Seat Cordoba

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-04-14 | 20:41

Szukaj według zaleceń skąd sprowadza samochód wiekszość Polaków. Ryzyko jest wszędzie, ale warto spróbować.

Viktorr

Motomaniak

Viktorr

Miasto: Kutno

Auto: Seat Cordoba

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-04-14 | 20:44

Dobry poradnik skąd sprowadza samochód podsatwowe rzeczy.

alexxx000

Nowicjusz

alexxx000

Miasto: Bytom

Auto: Seat Leon

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-05-06 | 11:43

Trzeba bardzo uważać, żeby nie dać się oszukać, znajomi opowiadali mi takie historie, że aż włos się na karku jeży. Zresztą, mój znajomy ma warsztat i ludzie czasem przyjeżdżają do niego, żeby jakoś załatać samochód i móc go oddać do komisu. A potem z zewnątrz niby wszystko ok, a po miesiącu samochód do niczego się nie nadaje. Trzeba bardzo uważać. Niby od prywatnego bezpieczniej, ale to też kwestia zaufania, a ludzie często chcą zarobić.

Ja kupiłam swoje auto w komisie przy salonie. Znajomy tam kiedyś pracował, więc wiedziałam, że nie przyjmują tam całkowitych gratów. Najbardziej chyba bym unikała małych komisów, bo podobno zdarza im się przyjmować auta na samym tylko papierku z przeglądu, a z tymi przeglądami to różnie bywa. No, ale wiadomo, najlepiej to w ogóle pojechać oglądać auto z kimś, kto się na tym zna. Ale to chyba oczywistość.

~Gościk

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-05-08 | 11:18

W internecie, w ogłoszeniach motoryzacyjnych, jest kilka stronek vtrader.pl, auto.pl itp.

carsmas88

Nowicjusz

carsmas88

Miasto: Świdnica

Auto: BMW Seria 3

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-05-13 | 09:56

Na OLX, Allegro. Mnóstwo tego jest.
http://golden-cars.pl/

Malllicki

Nowicjusz

Malllicki

Miasto: Katowice

Auto: Lexus IS

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-05-16 | 09:22

Karol_43, dokładnie, ja na przykład znalazłem używane BMW na stronce Lexusa. Ogólnie komis bardzo polecam, sprzedawcy doradzili ze wszystkim i wyszedłem zadowolony ;) pasjamoto, chciałeś link, to łap: uzywane.lexus-polska.pl/diler/15

HQaero

Nowicjusz

HQaero

Miasto: Warszawa

Auto: BMW Seria 3

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-05-31 | 11:15

Kupić samochód to nie problem,natomiast należy kupić mądrze i świadomie,tak aby nie trafić na popularną minę i cały czas do niego dokładać. Jeżeli już szukasz na portalach aukcyjnych,to polecam prywatnych właścicieli i unikać komisów.

Robertin31

Młodszy motomaniak

Robertin31

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-12 | 07:43

W przypadku gdy chcesz mieć pewność co do stanu technicznego każdego elementu czy ewentualnych usterek blacharsko-lakierniczych to sprawdź HondaPlaza. Przy zakupie można otrzymać wydruk ze ścieżki diagnostycznej do wglądu oraz szczegółową informację na temat ewentualnych napraw blacharsko - lakierniczych. W trakcie trwającej 6 miesięcznej gwarancji: części mechaniczne, elektryczne i inne nią objęte, zostaną bezpłatnie naprawione lub wymienione. Mnie takie warunki przyciągnęły ;)

jarebelman

Nowicjusz

jarebelman

Auto: Ford Mondeo

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-19 | 21:30

dane i historię można sprawdzić całkiem za darmo na getauto.pl
Fajny i przejrzysty raport w PDF jest przynajmniej jakąś bazą wyjściową o aucie.
Masz tam informacje o przebiegu i przeglądach o raz czy był kupiony w Polsce czy sprowadzony.
Polecam bo nieźle to zrobili

~lerek

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-10-20 | 15:21

Cześć, znalazłem astrę z 98r na olx, warto kombinować z numerem VIN i sprawdzać czy nie jest bity? Poza tym czy takie serwisy http://www.autobaza.pl/ będą miały informacje o takim samochodzie?

strona 2 (z 4) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018