mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody - Zakup samochodu używanego

Samochody - Zakup samochodu używanego

Gdzie szukać aut używanych?

pasjamoto

Nowicjusz

pasjamoto

Miasto: Szczecin

Auto: Kia Optima

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-11-02 | 09:35

Napiszcie gdzie szukacie używanych aut? W Internecie? W gazetach i telegazetach? Giełdach i u doradców samochodowych? Znajomych? Jak macie dobre linki to się podzielcie.

strona 4 (z 4) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~d.b.

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-01-23 | 16:10

Bardzo polecam firmę Autoklasa.
Oferują usługę, która polega na wyszukaniu takiego samochodu jaki chcesz, weryfikują go, sprawdzają czy bezwypadkowy, czy nie, sprowadzają, załatwiają papiery.
Masz umowę i jesteś pewien, że nie dostaniesz bubla.
Mają fundację i napisali też ebooka o weryfikacji samochodów używanych: http://fundacja.autoklasa.pl/wp-content/uploads/2016/10/Autoklasa-ebook.pdf

SpaCar_pl

Nowicjusz

SpaCar_pl

Miasto: Tarnowskie Góry

Auto: Fiat Bravo

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-01-24 | 11:10

zacznij od portali motoryzacyjnych, ogłoszeń na allegro bo tam znajdziesz największą bazę aut. Jedyne co podpowiem to aby szukać wśród ofert prywatnych, unikając handlarzy bo można się potem rozczarować i utopić pieniądze.

www.SpaCar.pl

~Zbyszek89

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-02-27 | 12:28

Też uważam, że najlepsze perełki można znaleźć na portalach z ogłoszeniami od prywatnych osób. Zobaczcie sobie chociażby https://samochody.io/samochody/. jak dla mnie w takich miejscach można znaleźc najlepsze okazje, więc warto tam poszukać.

~Mm

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-02-27 | 16:50

Sprzedam skode fabie 1.9 tdi . Jeden właściciel w kraju . Super stan . Tel.519849905

Przemass

Nowicjusz

Przemass

Miasto: Gdańsk

Auto: BMW Seria 3

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-03-14 | 16:36

W mojej opinii najlepiej jest szukać auta używanego poza Polską. I nie chodzi mi tutaj o Niemcy.

Opowiem na własnym przykładzie, ponieważ ściągałem nowe auto na własną rękę wypożyczoną autolawetą z Gdańska http://autolaweta-gda.pl/ . Auto które kupiliśmy to Audi A6 2014 r. Pojechaliśmy do Bolinii we Włoszech z bratem i właśnie ten kraj polecam jako miejsce na dokonywanie zakupu samochodu. Oczywiście auto mieliśmy już upatrzone wcześniej. Dużo mówi się i pisze o Niemcach jako miejscu gdzie należy kupować używane auta. Tak naprawdę większa ilość tych samochodów które trafiają do Polski z tego kraju mają albo bardzo duże przebiegi, albo są nawet po jakichś przygodach lakierniczo-blacharskich. Włoch to trochę niedoceniany rynek samochodów używanych i właśnie ten kraj polecam na poszukiwanie jakiś ciekawych ofert.

Lycan

Nowicjusz

Lycan

Miasto: Warszawa

Auto: Skoda Octavia

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-03-20 | 15:41

Nie ma reguły gdzie kupujesz samochód. To że Tobie się udało kupić sprawny i godny polecenia samochód we Włoszech nie znaczy, że wszystkie samochody z tego kraju będą dobre. Ludzie wszędzie się zachowują podobnie. Co do samochodów z Niemiec, to prawda że w większości to złom ponieważ typowe Januszki sprowadzają tego ile się da żeby zarobić.

~Pulos

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-04-03 | 00:50

Hejka. W dzisiejszych czasach żeby trafić na dobre używane auto trzeba mieć dużo szczęścia bo większość to i tak oszuści którzy chcą jak najwięcej zarobić. Mój znajomy który jest handlarzem samochodowym korzysta z portalu http://www.autohunter24.pl/ i do tej pory zachwala sprytne działanie tej aplikacji.

Alko-maty

Starszy motomaniak

Alko-maty

Miasto: Warszawa

Auto: Ford Focus

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-04-13 | 11:55

Akurat to temat rzeka, ale generalnie moim zdaniem używanych aut warto szukać albo w rodzinie- może ktoś akurat sprzedaje taki samochód, lub ewentualnie wśród ofert prywatnych, przy czym też należy taki egzemplarz dokładnie sprawdzić i zbadać przed zakupem.

www.alko-maty.pl

~Maciek

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-12-20 | 18:01

długo szukałem odpowiedniego auta w intenecie, ale nic nie wpadło mi w oko no i swój samochód kupiłem w auto szulc to jest salon samochodów używanych, wybór mają spory i auta sprwne także nawet się długo nie zastanawiałem

~borkowski1

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-04-26 | 12:31

ja jestem zdania, że używany samochód lepiej kupić w salonie. Tak, tak! Ja właśnie tak zrobiłem i nie żałuję. Mam używaną Toyotę z salonu Carolina Toyota Włochy od roku i samochód chodzi idealnie, żadnych stuków, puków ani nic z tych rzeczy. A do tego jeszcze spoko cena!

strona 4 (z 4) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018