mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody - Zakup samochodu używanego

Samochody - Zakup samochodu używanego

Jakie auto za 50 tyś zł

~Kakor132

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-03-15 | 11:56

Czas abym zamienił moją cytrynkę c5 1.8 kombi 2010 na coś mniejszego i żwawszego . Kupiłbym z chęcią młodszego sedana lecz jedyny silnik benzynowy (1.6thp) uważany jest za awaryjny a w diesla brać nie chce. Rozważam nad : Ford Focus mk3 fl 1.5 150km Opel Astra k 1.4 125/150km Chciałbym aby któryś z użytkowników tych aut mógł sie wypowiedzieć na ich temat. Ogólnie to potrzebuje auta z silnikiem benzynowym stosunkowo młodego (2012 i w górę). Najlepiej hatchback /sedan, kombi już odpada. Chciałbym aby auto było żwawe mieszczące sie gdzies w 10 s do setki , maksymalnie do 200 koni. Auta klasy średniej tez mile widziane.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Karol

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-03-22 | 11:47

Swoje typy już masz. Ale możesz jeszcze na avensisa trójkę zerknąć. 1.8 i 147KM najpopularniejszy, wieć najszybciej taki znajdziesz :)

~Pablo

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-03-25 | 10:30

Z używanymi autami to ostrożnie, bo można nadziać się na mocno przechodzony egzemplarz. Ja jestem zwolennikiem kupowania samochodów używanych od firm, bo ogłoszenia indywidualne od razu sobie daruje. Tym bardziej, że firmowe oferty dotyczą przeważnie auto po kontraktach, a te mają pewne przebiegi i rzetelną historię serwisową. Takie auta można dostać czasami u dealerów oraz w firmach, które specjalizują się w sprzedaży aut pokontraktowych. Największa w PL jest chyba Master1.pl, ale to już musiałbyś sprawdzić sobie sam.

~fixet

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-03-27 | 22:45

Jakbym miał taką kasę to kupiłbym sobie tivoli z salonu, benzynka 1.6 i 128 KM. Jak na moje potrzeby wystarczająco mocy. A jednak nówka sztuka

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019