mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody - Zakup samochodu używanego

Samochody - Zakup samochodu używanego

Honda vs Chevrolet

~Łukasz

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-11-02 | 15:31

Dzień dobry. Szukam obiektywnych opinii na temat wyboru samochodu. nMam do dyspozycji dwa modele:nnHonda CR-V II polift, benzyna, wersja ze skórzanymi fotelami 2005, 260k przebiegu, sprowadzona z Hiszpanii, dobry stan podwozia (nie rdzewieje). Do zrobienia kosmetyka karoseryjna oraz założenie instalacji gazowej za ok 3000 zł.nAuto używałem ponad 3 lata, bez większych awarii i remontów. nnChevrolet Captiva 2009, benzyna + LPG, 130 k przebiegu. Świeżo po remoncie instalacji gazowej (wymienione wtryski) bo bywały z nią problemy. Na ten moment nie stwierdzono aby cokolwiek było w nim jeszcze do roboty. Oprócz problemów z instalacją sprawował się dobrze.nnJeden zostawiacie dla siebie, drugi sprzedajecie. Ciekaw jestem merytorycznych opinii. Z góry dziękuję za odpowiedzi

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~zyku

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-11-04 | 09:48

A dlaczego akurat tylko te dwa modele? Może poszukaj więcej opcji i w lepszym stanie? Na Master1.pl widziałem ostatnio mnóstwo fajnych oferty sprzedaży samochodów pokontraktowych. 2-3 letnie auta, z małym przebiegiem, serwisowane w ASO, od nowości w Polsce. Sam się zastanawiam, bo opcja lepsza niż kupować od osoby prywatnej.

~Marcin

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-11-17 | 15:03

Jak dla mnie Honda nie ma sobie równych. Ostatnio kupiłem Accorda i jest spoko. Zleciłem ekspertom z moto-inspektor sprawdzenie wozu, bo wiadomo, że z używanymi różnie bywa, a że wszystko było ok to wziąłem. Japońskie auta są najlepsze

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021