mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody - Zakup samochodu używanego

Samochody - Zakup samochodu używanego

Zakup auta z komis i poznany właściciel

~Wkrecony

Zgłoś komentarz do moderacji 2022-10-26 | 16:56

Proszę o wasze rady oparte prawnie ew przemyślenianSzukałem auta używanego. Przeglądałem otomoto i trafiłem na fajne auto w komisie 60km ode mnie. Pojechałem obejrzałem . okazało się że auto pochodzi z mojego byłego miejsca zamieszkania. Ustaliłem pytając znajomych jego właściciela nDogadałem cene chcąc kupic bezpośrednio a nie przez komis nWłaściciel stwierdził że korzystniej będzie i tak przez komis nPoinformował komis że Ustalił że mną cenę. Pojechałem kupiłem nW domu okazało się że auto ma defekt o czym mi nikt nie powiedział. nTeraz mam zagwozdkęnKomis twierdzi że mam się bujać bo pomimo kupiłem samochód od nich to się dogadywałem z właścicielem i on mi na pewno powiedział o wadzie i a od niego rościć nWręcz twierdzi że jestem oszustem bo u nich wypatrzyłem auto a że gadałem z właścicielem to oni starcili bo z nimi na pewno bym nic nie startował a tak musieli zejść z prowizjina z kolei właściciel twierdzi że to komis jest stroną i mam reklamację robic w komisienKurcze nie wiem jak się teraz zachować

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022