mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody

Samochody

Fiat Tipo - co sądzicie?

motoman5521

Motomaniak

motoman5521

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-05-17 | 12:33

Cześć,nChciałbym zapytać Was co sądzicie na temat wyboru Fiata Tipo, czy będzie to dobry wybór oraz które salony w Rzeszowie warto odwiedzić podczas poszukiwań. Stawiałbym jednak na nowy model, aczkolwiek ewentualnie może być jeszcze dwu-trzy letni. Pozdrawiam

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Nn

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-05-19 | 11:54

Nnnnnnn.

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

AdamCz.1

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-05-20 | 11:41

Moim zdaniem jest to udana reaktywacja modeli przez Fiata i naprawdę poszło to w fajnym kierunku. Auto zgrabne, funkcjonalnie zaprojektowane i też dostępne w całkiem dobrych cenach. Jak znajdziesz trochę czasu to w Rzeszowie masz salon Auto Res, gdzie sobie go dokładnie z pomocą ich obsługi obejrzysz.

Robertin31

Młodszy motomaniak

Robertin31

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-05-23 | 10:43

Podzielam opinię poprzednika i również zastanawiałbym się nad wyborem Fiata bądź ewentualnie Hyundaia, który może być jeszcze dostępny w podobnej cenie ale również jest autem przestronnym i dobrze wykonanym pod względem parametrów technicznych. Z resztą sam się przekonaj właśnie w dobrym salonie do których na pewno można zaliczyć Auto Res i daj znać, czy na coś już padło :)

BronekMin2

Młodszy motomaniak

BronekMin2

Miasto: Wołomin

Auto: Opel Corsa

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-05-30 | 12:10

Chętnie też sobie sprawdzę, ciekawi mnie również jak wyglądają nowości od Fiata oraz Jeepa z rocznika 2019 :)

~Dariusz

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-05 | 11:52

Mi akurat się podobają włoskie wersje, dlatego też rozważam zakup Alfy Romeo Giulietta bo jestem pod wrażeniem parametrów, ale i wykończenia.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019