mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody

Samochody

Auto z drugiej ręki - co polecacie?

~Janek

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-05-29 | 14:47

Szukam używanego samochodu i nie wiem za bardzo na jaką markę postawić Nie jestem przywiązany do żadnego producenta. Miałem już raz VW, Toyotę, Forda i Opla. Z każdego byłem zadowolony.. Interesuje mnie ok. 2-4 letnie auto, które było regularnie serwisowane, sprzedający będzie mógł to potwierdzić, no i oczywiście, zeby było zadbane. nnNa którą markę warto w szczególności postawić lub gdzie najlepiej szukać auta?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Małek

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-05-31 | 13:34

Z marką to nie podpowiem, bo to też akurat kwestia gustu. Z kilkulaktów dobrze się jeździ na pewno Focusem, Astrą i Skodami. No i ich cena jest zawsze relatywnie niska. Sprawdź sobie co oferuje Master1. Oni sprzedają auta po konktraktach leasingowych, więc masz gwarancję realnego przebiegu i dostaniesz pełną historię serwisową auta. A w przypadku aut z drugiej ręki to się rzadko zdarza. No i w Master1 jest naprawdę spory wybór samochodów różnych marek.

~Krzyś

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-03 | 16:11

Zgadzam się, Master1 to firma godna zaufania. Mają sprawdzone fury i byle czego nie sprzedają. No i faktycznie, jest z czego u nich wybierać. Od podstawowych wersji kompaktów do fajnych modeli premium. Wszystko zależy czego potrzebujesz.

~Zbychu

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-07 | 12:54

Ludzie to się przywiązują do marki. Sam mam teraz trzecią toyotę - avensis III 2.0 w dieslu, jeździ sie nim całiem nieźle, dobrez się prowadzi a przy 150 KM jest już czym wyprzedzać

~Rydgjer

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-09-04 | 12:47

Nie tyle ważne co kupujesz, ale gdzie. Ja już się parę razy naciąłem na stanie aut kupowanych z drugiej ręki od właścicieli i od teraz robię zakupy używek tylko z salonu autoloco. Tam jest wszystkon zadbane i na gwarancji, z kompletem dokumentów, obsługa profesjonalna, pozwolą obejrzeć, sprawdzić, doradzą.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019