mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody

Samochody

Sprawdzenie auta przed zakupem - z kim?

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

AdamCz.1

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-08 | 09:28

Cześć,nCzy możecie mi podpowiedzieć jak sprawdzacie auto przed zakupem oraz czy korzystacie z pomocy jakiś serwisów bądź specjalistów którzy wiedzą jak ukrywa się usterki? Byłbym bardzo wdzięczny za każdą podpowiedź :)

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

AdamCz.1

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-08 | 18:21

Na pewno auto trzeba sprawdzić, ja już raz się niestety nadziałem na taki zakup i potem musiałem włożyć 4 tys. zł w naprawy. Jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy, bądź nie wierzysz w uczciwość mechanika sprawdzającego to sprawdź jeszcze firmę Autotesto która ma 250 specjalistów w całym kraju, którzy często są rzeczoznawcami z wykształcenia więc przygotowują dokładny raport na którego podstawie łatwiej podjąć decyzję zakupową

~Miret

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-13 | 22:49

Nawet jak się sprawdzi to i tak nie ma pewności czy coś później nie wyjdzie. Ja to wolałem dozbierać trochę i mieć nowego ssanga, Marka mało znana co mnie dość dziwi bo samochody mają tanie i dobre

~Kraczu

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-24 | 13:56

Hm, moim zdaniem wystarczy postawić na dużą i sprawdzoną firmę trudniącą się sprzedażą aut używanych (np. Master1), to wtedy sprawdzanie auta nie będzie potrzebne.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019