mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody

Samochody

Ciekawe auto dla singla

~Martin

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-24 | 14:10

Szukam autka dla siebie. Nie musi być jakieś super sportowe, ale fajnie jakby było zrywne i miało trochę koni pod maską. Nie zależy mi na dużym bagażniku, ani żadnych rodzinnych bajerach. Auto ma być tylko dla mnie, więc raczej ma być wygodne i miło się prowadzić. nnBudżet: 30-40 tys. Raczej używane, ale z jakiejś sprawdzonej firmy. Nic importowanego czy od tradycyjnego handlarza. nCo polecicie?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Pet

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-24 | 14:43

No fury to może Ci nie podpowiem, bo każdy ma inne gusta i oczekiwania, ale na pewno warto co ciekawego jest teraz w Master1. Ja kupowałem u nich auto rok temu i naprawdę mają mnóstwo różnych marek i modeli do wyboru. No i u nich możesz być spokojny o jakość auta, bo oni sprzedają auta po kontraktach leasingowych, więc przebieg i stan auta na pewno będzie w porządku.

~wsw

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-25 | 10:04

Ja sam mma corollę XI, w benzynie 1.6. Ma 132 KM. przyspiesza całkiem fajnie więc możesz się mu przyjrzeć

~Elvis

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-25 | 12:36

Myślę, że warty rozważenia jest Opel Astra w wersji turbo. On ma chyba 200 koni pod maską i na pewno zapewni Ci niezłe wrażenia z jazdy. Myślę, że z kilkulatkiem na pewno zmieścić się w swoim budżecie. A jest to auto kompaktowe, więc i serwis nie powinien ci za bardzo nadszarpnąć portfela.
O Master1 też słyszałem dobre opinie. To jest duża firma i nie robi żadnych wałków, bo im się po prostu nie opłaca. Myślę, że możesz spokojnie sprawdzić co ciekawego mają teraz w ofercie.

~Kamilo

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-26 | 10:58

No ja zdecydowanie polecam Forda Focus, Reanult Clio lub Skodę Rapid. Wszyscy tak zachwalają tutaj Master1 to sprawdziłem i mają akurat dużo tych modeli, więc myślę, że spokojnie coś udałoby ci się wybrać.
Swoją drogą muszę przyznać, że mają naprawdę spoko ceny. Szkoda, że nie znałem ich oferty pół roku temu jak zmieniałem samochód. ;)

~Louigi

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-07-08 | 15:36

Może i nie pomogę, ale chciałem podziękować za namiar na Master1. Nie słyszałem o nich wcześniej, a udało mi się u nich znaleźć furę. Nic wyszukanego, bo Skoda Rapid, ale udało się wszystko szybko załatwić. Obsługa miła i rzeczowa, no i co najważniejsze autko z pełną historią i widać, że zadbane. A na tym mi najbardziej zależało :)

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019