mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody

Samochody

Używana hybryda - Toyota?

~Tadzik

Zgłoś komentarz do moderacji 2020-02-03 | 13:12

Chcę kupić używaną hybrydę i nastawiam się raczej na Toyotę, bo to jest marka, która się zna na hybrydach. Mam tylko pewnie wątpliwości, czy używana hybryda to na pewno doby pomysł? Podpowiecie coś? nA może macie jakieś inne marki, które mają sprawdzone i stosunkowo niedrogie hybrydy?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Złoty

Zgłoś komentarz do moderacji 2020-02-04 | 12:02

No i dobrze kombinujesz, w przypadku używanych Toyot hybrydowych stawiałbym na Aurisy. Są zazwyczaj dobrze wyposażone i dostępne w dobrych cenach.

A jeśli chodzi o same używane hybrydy to tu nie ma się czego bać. To są solidne samochody i wbrew pozorom ich konstrukcja jest dosyć prosta. Bateria wytrzyma Ci spokojnie ok. 300 tys. km, a i często ma długą gwarancję producenta.
Widziałem też ostatnio, że na Master1 pojawiło się trochę hybrydowych Aurisów, a oni mają tylko auta po kontraktach leasingowych, więc zobacz sobie ich ofertę w wolnej chwili.

~Znawca

Zgłoś komentarz do moderacji 2020-02-05 | 10:20

Tak jak pisze @Złoty, nie ma się co bać używanej hybrydy. To są bezpieczne i sprawdzone konstrukcje silników.
Master1 to podobno rzetelna firma jeżeli chodzi o stan samochodów. Nic u nich co prawda nie kupowałem, ale taka opinia krąży o nich na rynku.

~jurek

Zgłoś komentarz do moderacji 2020-02-05 | 21:11

Jak kupować hybrydę to tylko od toyoty. Oni mają przeszło 20letnie doświadczenie w tym temacie. A inne marki od niedawna wkładają w swoje auta hybrydowe układy i to nie wiadomo z jakim efektem

~Piotrek

Zgłoś komentarz do moderacji 2020-02-07 | 09:26

@Jurek, dokładnie jak hybryda to warto stawiać na Toyotę. Ale niekoniecznie już w salonie Toyoty, nawet jeżeli jest to używka. Ja bym szukał właśnie w takich firmach jak Master1, bo oni mają bardzo duży wybór. Możesz sobie wtedy porównać marki, modele no i wyposażenie.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020