mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody

Samochody

Duże kombi dla 5 osobowej rodziny

~Jacuś

Zgłoś komentarz do moderacji 2020-09-01 | 15:20

Zaczynam rozglądać się za sporym kombiakiem dla mojej rodziny. Mamy 3 dzieci, więc musi być raczej spore. Często wyjeżdżamy na weekendy za miasto, więc zależy mi na dużym bagażniku. Myślałem o Skodzie Superb, Peugeocie 508, Oplu Insigni lub Fordzie Mondeo. Oczywiście używka, najlepiej 3-4 letnia. Podpowiecie coś? Chętnie posłucham podpowiedzi i wskazówek mądrzejszych. No i oczywiście chętnie dowiem się, gdzie ich szukać ;).

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Marko

Zgłoś komentarz do moderacji 2020-09-02 | 13:00

Wybór modelu będzie mocno uzależniony od Twojego budżetu. Jeżeli dobrze się orientuję to Superb ma chyba najwiekszy bagażnik. Warto stawiać na kilkulatki, bo nowsze modele będą dosyć drogie. Jak szukasz używki to najlepiej sprawdź w ofertach aut po kontraktach leasingowych, to są chyba jedyne sensowne auta używane na rynku. Przynajmniej będziesz mógł poznać ich prawdziwą historię serwisową. No i są zadbane, bo pilnowała tego firma leasingowa. Dobrą ofertę tych aut ma na pewno Master1.

~Mieczysław

Zgłoś komentarz do moderacji 2020-09-03 | 15:55

Ja teraz akurat leasinguję auto z Master1 - Forda Focus w kombi z 2017. Mam go blisko roku i jestem bardzo zadowolony. Firma raczej solidna, widać, że mają sprawdzone auta, ogólnie polecam.

~TenTyp

Zgłoś komentarz do moderacji 2020-09-04 | 13:21

Znam Master1 i poleam. Rzetelna firma i nieźli doradcy. Warto rozpocząć poszukiwania od sprawdzenia ich oferty.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020