mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody

Samochody

Samochód w abonamencie

~igor

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-04-09 | 10:10

Chcę zmienić auto, ale jak przeglądam oferty sprzedaży, to nie mogę znaleźć ciekawych aut. Kolega mi ostatnio podsunął pomysł, żeby wziąć auto na abonament. Rozglądam się trochę w temacie, ale może ktoś z Was miał z tym styczność? Jak to działa, warto próbować?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~bartas

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-04-13 | 10:06

Ja bym spróbował, mój kolega tak wynajmuje auto i bardzo to sobie chwali. Płaci stały abonament raz w miesiącu, a w tym jest ubezpieczenie i serwisy. Auta nie kupujesz, więc nie traci wartości. Masz dużo swobody, bo w sumie tylko jeździsz i tankujesz. A szczególy to chyba najlepiej na stronie poczytac. Znajomy ma to auto z Master1.pl, wszystko tam działa bez zarzutu.

~Rysiek

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-04-14 | 13:25

Jak dla mnie auta na abonament to wyrzucanie kasy. Niby masz auto, ale jest sporo ograniczeń, no i co miesiąc trzeba pieniądze szykować. Ja tam wolałem kupić sobie corollę z drugiej ręki. Zapłaciłem raz, kilka rzeczy na starcie wymieniłem, a teraz jeżdżę bez problemów kolejne lata. Toyoty są trwałe, więc się opłaca nawet na ich używany wóz postawić

~kornel

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-04-15 | 11:40

Ja wiem? Może i trzeba co miesiąc kasę szykować, ale przynajmniej bez problemu wyliczysz ile. Co do złotówki, przez cały czas - tyle, ile jest na umowie. Jak masz używkę, to jak przewidzisz koszty? Ok, w ciągu jednego miesiąca rzeczywiście wydasz tylko na paliwo i ratę kredytu. A jak będzie jakaś gruba awaria?

A jak masz w abonamencie, to problem z głowy. Od tego masz pakiet serwisowy w cenie i to już nie Twoja sprawa. Popsuło się - wstawiasz do serwisu i odbierasz auto po naprawie, bez żadnych opłat. Dla mnie spoko opcja.

~kornel

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-04-15 | 11:52

Ja wiem? Może i trzeba co miesiąc kasę szykować, ale przynajmniej bez problemu wyliczysz ile. Co do złotówki, przez cały czas - tyle, ile jest na umowie. Jak masz używkę, to jak przewidzisz koszty? Ok, w ciągu jednego miesiąca rzeczywiście wydasz tylko na paliwo i ratę kredytu. A jak będzie jakaś gruba awaria?

A jak masz w abonamencie, to problem z głowy. Od tego masz pakiet serwisowy w cenie i to już nie Twoja sprawa. Popsuło się - wstawiasz do serwisu i odbierasz auto po naprawie, bez żadnych opłat. Dla mnie spoko opcja.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021