mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody

Samochody

Nowe auto z salonu.

~Marcin

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-06-09 | 08:56

Witam,nPrzymierzam się do zakupu nowego samochodu. W salonie zaproponowali mi nowego VW T-Roca 1,5 TSI 150 KM z automatem, w najwyższej wersji wyposażenia Premium ze wszystkimi pakietami za 112.000 zł z początkowej ceny 134.000 zl. minus 2.000 zł premii za odkup mojej obecnej Fabii minus wyceniona wartość auta. Uważacie, że to interesująca oferta?nZa udzielone rady dziękuję.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~luke

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-06-09 | 11:21

A dlaczego chcesz kupować auto z salonu? Może pomyśl o Abonamencie? Płacisz wtedy stały, miesięczny czynsz. W tym masz już pakiet serwisowy i ubezpieczenie, nawet wymianą opon nie musisz się przejmować. Jeździsz nowym autem i nie martwisz się spadkiem wartości - jak umowa się kończy, zwracasz auto i tyle. Wszystko wychodzi taniej niż kredyt, masz przewidywalne i masz dużo swobody. Sprawdź sobie jak to działa np. na Masterlease.pl

~Marcin

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-06-09 | 21:27

W zaproponowanej cenie zakupu wliczono również przedłużoną do 4 lat gwarancję oraz pakiet serwisowy również na 4 lata. Zakup oczywiście na kredyt, wklad własny to 35-40% wartości auta. T-Roc z nawigacją, kamera cofania, pakiety sport, comfort, zimowy i lakier metalic oczywiście. Przejrzałem masterleasing. Nissan i Suzuki do zaoferowania. Jakoś mnie te auta nie przekonują.

~siwy

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-06-11 | 10:14

Kolega źle powiedział, jak chcesz zobaczyć auta jakie mają, to wejdź na Master1.pl. Tam jest wyszukiwarka. Znajdziesz tam o wiele więcej aut niż Suzuki i Nissan. Jest większość marek ze wszystkich segmentów. Sprawdź sobie auta na Abonament, na pewno coś Cię zainteresuje.

~krater

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-06-15 | 16:05

Bezpieczny i bezawaryjne są samochody Porsche i to jest najlepszy samochód jaki można wybrać. Byłem w salonie Porsche Centrum Sopot, umówiłem się na jazdę testową i chcę kupić taki samochód w najbliższej przyszłości

~Igor

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-06-16 | 09:00

W tej cenie możesz pomyśleć też o hybrydowym Yarisie Cross. Nie tylko będziesz miał automat, ale też oszczędny układ hybrydowy i dobre wyposażenie.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021