mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody

Samochody

Używane auto do 40 tys. Może pokontraktowe?

~kwiatow

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-09-21 | 11:28

Hej, jak w temacie. Szukam niewielkiego auta, najlepiej jakiegoś kompaktu, do 40 tys. Fabia, Fiesta, Corsa, tego typu modele. Potrzebuję mniejszego auta, gdy jeżdżę bez rodziny. Ostatnio na rynku nie ma za dużego wyboru i mam sporo obaw, ale myślę też o samochodach po kontraktach leasingowych. Jak myślicie, warto? Ma ktoś z Was taki wóz?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~tolek

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-09-22 | 11:14

Cześć, ja mam taki samochód i polecam. Mam akurat astrę, to chyba segment wyżej, ale nie ma znaczenia. Moją kupiłem od Master1.pl i mogę śmiało polecić. Auto sprawne, serwisowane w ASO, z pełną dokumentacją przebiegu. Dobra firma, mają bogatą ofertę. Przejrzyj, popytaj, przejedź się. :)

~tajson

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-09-28 | 10:27

Mój teściu też ma auto z Master1.pl. Kupił poleasingową octavię. Chwali sobie, wszystko działa jak trzeba. Widać, że auto było serwisowane, trudno do czegoś się przyczepić. Sam byłem przy tym zakupie, prowadziłem to auto nie raz. Warto się tam rozejrzeć.

~adff

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-10-14 | 08:39

Kupowałem auto tam gdzie tajson. to była dobra decyzja

~Andrzej

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-10-14 | 10:58

Pokontraktowe auto to dobra sprawa, bo można mieć dobry samochód za mniejsze pieniądze. Tak kupiłem corollę 1.6 dwa lata temu i nie mam z nią żadnych problemów. Toyoty są naprawdę solidne, to był dobry pomysł na nowe auto

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021