mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Samochody

Samochody

Zastanawiam się nad sprowadzeniem samochodu z USA

~Gregg

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-11-08 | 08:41

Zastanawiam się nad sprowadzeniem samochodu z USA i zastanawiam się na ile się to sprawdza. Jeśli ewentualnie coś możecie podpowiedzieć, macie jakąś firmę, która się tym zajmuje i możecie polecić to dajcie znać. Nie chce też w ciemno iść w takie sprowadzanie, żeby się nie przejechać na jakieś firmie, która sprowadzi mi do kraju jakiś złom

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~kamilos

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-11-10 | 10:35

A dlaczego z USA? Nie lepiej popatrzeć za czymś w kraju? Dużo mniej formalności będziesz musiał załatwić, a dobrych samochodów u nas nie brakuje. Polecam poszukać czegoś wśród wozów po kontraktach leasingowych. Jeżdżą od nowości w Polsce, mają udokumentowany przebieg, były serwisowane w ASO. Master1.pl ma fajne oferty, sam kupiłem od nich ostatnio octavię i to był dobry wybór. :)

~kamilos

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-11-10 | 10:36

A dlaczego z USA? Nie lepiej popatrzeć za czymś w kraju? Dużo mniej formalności będziesz musiał załatwić, a dobrych samochodów u nas nie brakuje. Polecam poszukać czegoś wśród wozów po kontraktach leasingowych. Jeżdżą od nowości w Polsce, mają udokumentowany przebieg, były serwisowane w ASO. Master1.pl ma fajne oferty, sam kupiłem od nich ostatnio octavię i to był dobry wybór. :)

~Lukas

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-11-17 | 10:48

Faktycznie to co oferuje Amer-Pol (www.amer-pol.com) wypada super, bo obsługa kompleksowa, wystarczy powiedzieć jakiego auta się szuka, a oni już dalej wszystkim się zajmą, znajdą auto, pomogą w całej transakcji więc o nic nie będzie trzeba się martwić. Firma z doświadczeniem i świetnym podejściem do klienta, faktycznie na to doświadczenie po ich stronie będzie można liczyć. Jak chcesz sprowadzać auto to pomogą także kwestie formalne ogarnąć.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021