mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Technika i podobne - Nawigacja GPS

Technika i podobne - Nawigacja GPS

Co sądzicie o monitoringu GPS?

~paragon

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-06-18 | 10:26

Tak jak w temacie. Zastanawiam się nad wprowadzeniem takiego rozwiązania do firmy i chciałbym poznać wasze zdanie.

strona 1 (z 3) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Duos

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-12-18 | 22:28

Jest duży wybór na rynku urządzeń do monitoringu pojazdów. Naprawdę ciężko się zdecydować na coś konkretnego. Na pewno musisz uważać na kilka elementów, czytałem o tym na jednym blogu o <a href="http://awia-transport.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=137:uwazaj-co-kupujesz&catid=48:blog&Itemid=231">monitoringu gps</a>

~Lok

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-12-21 | 15:02

Możesz lokalizować pojazd na mapie przez serwis WWW. Poza tym możesz śledzić trasy historyczne i generować raporty o postojach. Zapraszam do zapoznania się z systemem lokalizatorem SMOK prepaid.

Koparka

Nowicjusz

Koparka

Miasto: Poznań

Auto: Ford Focus

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-05-14 | 20:44

Zależy do czego i w jak dużym zakresie potrzebny jest monitoring. Na rynku jest szeroka oferta tego typu usług. Np. firma PetSoft z Gdańska oferuje monitoring GPS, w różnych opcjach, wsparcie techniczne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a nawet możesz przetestować monitoring przez 2 tygodnie. Lokalizatory są konstruowane i produkowane przez tą firmę. Mają obecnie najtańszą propozycję na rynku.
W zależności od pakietu masz różne możliwości, np. w pakiecie Standard:
abonament pokrywa wszystkie koszty utrzymania systemu
- własne centrum zapewniające wsparcie techniczne
- lokalizatory GPS własnej produkcji pozwalające na stabilną pracę
- łatwy montaż lokalizatorów GPS w sieci autoryzownaych partnerów
- informacje o położeniu geograficznym on-line
- dostęp do historii tras pojazdów on-line
- historia czasu pracy pojazdu on-line
- powiadomienia mail lub SMS o zdarzeniach
- wykres prędkości i trasy pojazdu on-line
- dostępność danych historycznych on-line
- raporty w wersjach HTML, Excel i Word on-line
- aktualny stan pojazdu (jazda/postój/garaż) on-line
- powiadomienia mail lub SMS o wjeździe lub wyjeździe ze zdefiniowanej strefy on-line
- punkty użytkownika POI on-line
- wysyłanie raportów na adres mail

Wszystko zależy od Twoich potrzeb i wymagań. Może być pakiet z funkcją sondy paliwowej. Naprawdę szeroka oferta.

Moim zdaniem to bardzo przydatne, szczególnie w firmach, gdzie kierowcy zmieniają się samochodami, czy mają nienormowany czas pracy i zabierają samochód do domu.

~drente

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-06-03 | 06:48

Też niedawno miałem ten problem. Pracownik podkradał Nam paliwo ale nikt nie złapał go za rękę i postanowiłem zainwestować w <a href="http://www.monitoring-gps.net/Sklep.aspx">monitoring GPS</a> dzieki niemu wszystko się wydało i sytuacja już się nie powtórzyła.

~Trusiek

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-07-24 | 14:27

Monitoring GPS ma raczej same plusy. Oczywiście to też zależy od firmy jaką wybieramy. Sam mogę polecieć finder.pl mają bardzo dobry i łatwy w obsłudze sprzęt

~jaca93

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-08-28 | 20:11

Moim zdaniem monitoring pojazdów to świetne rozwiązanie dla firm transportowych i logistycznych. Poprawia znacznie jakość i czas pracy i pozwala na maksymalną optymalizację kosztów.

sekator

Nowicjusz

sekator

Miasto: Maków Mazowiecki

Auto: Opel Meriva

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-04-16 | 15:31

Opcja monitoringu, to zbawienie dla przedsiębiorstw zajmujących się logistyką, choć nie tylko dla nich. Mój znajomy zmienił ostatnio "operatora" na Satis Gps i jak z nim rozmawiałem, to był bardzo zadowolony ze zmiany. Widziałem jak to działa i muszę powiedzieć, że robi wrażenie.

Pozdrawiam
PP

Wieszal

Starszy motomaniak

Wieszal

Miasto: Nowy Targ

Auto: Audi A3

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-04-17 | 14:17

Oj jest dużo tego typu systemów na rynku i tak naprawę to wybór zależy od potrzeb i od funduszy. Staraj się wybierać najpolularniejsze produkty, bo takie zazwyczaj są sprawdzone.

~martaadaa

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-08-26 | 01:11

Jak już wcześniej ktoś wspomniał, dobrą firmą oferującą monitoring GPS jest SATIS. To rozwiązanie pozwala znacznie ograniczyć koszty, ponieważ oprócz zwykłego namierzania danego auta mamy możliwość kontroli zużycia paliwa.
---> SATIS GPS

strona 1 (z 3) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020