mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Technika i podobne

Technika i podobne

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Nowy wirtualny manekin do crash testów Toyoty

~kowal

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-07-20 | 13:19

Bezpieczeństwo to podstawa. Dobrze że Toyota wciąż unowocześnia takie testy. Zmniejsza to prawdopodobieństwo "nieprzewidzianych" sytuacji podczas podróżowania. Ja jak wybieram samochód to zwracam szczególną uwagę na to, jak wypadają testy wytrzymałościowe. Nawet będąc świetnym kierowcą musimy liczyć się z tym że w każdej chwili ktoś może w nas uderzyć.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Patryk

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-08-13 | 13:45

Dla mnie własnie najbardziej podoba się w Toyocie to, że w swoich samochodach nie oszczędzają na zapewnieniu bezpieczeństwa. Nowe manekiny, sposoby, nie ma co się dziwić, że później samochody cieszą się wysoką oceną w takich testach.

~marko1

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-08-15 | 15:59

Wirtualnie zgadzam się a jak to ma się do rzeczywistości to widać i słychać podczas zdarzeń jakie występują na naszych drogach. Z przeprowadzanych testów zderzeniowych Euro NCAP wynika że samochody Toyota uzyskały średnią 4,5 gwiazdek co do ochrony osób dorosłych wypada na 4+(dobry +) ale już przy ochronie dziecka na 4 (dobry) zaś ochrona pieszych na 2 (niedostateczny). Także Toyota za wiele nie ma czym się pochwalić a wirtualnie i papier przyjmie. A że coś robią to chwała im za to bo inni też się starają.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020