mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Technika i podobne

Technika i podobne

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Honda Jazz 1,3 Comfort – mały może więcej

~EU

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-01-10 | 01:22

10 tysięcy drożej od nowej Mazdy 2 z silnikiem benzynowym 1.5 i 20 tysięcy drożej od Swifta 1.2 .... Honda, moja ulubiona marka kiedyś, dziś jest cieniem samej siebie.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~zzz

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-01-10 | 15:01

analfabetyzm i niechlujność internetowych "dziennikarzy" coraz bardziej mnie dobijają.
tekst napisany językiem mojego 13-letniego syna, dodatkowo wygląda jakby był pisany bez żadnej korekty.
czytam mojeauto.pl od kilku ładnych lat, ale dziś wyrzucam tą stronę z ulubionych i więcej do niej nie wrócę!
zacznijcie traktować poważnie czytelników albo znikajcie!
beznadzieja..

~bisek

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-05-05 | 19:20

Jeżdżę Jazzem od 6 lat jako drugim samochodem.Niestety nie skorzystam z oferty zamiany na nowy model. Widać wyraźny trend do oszczędzania. Silnik to tak naprawdę stary 1,4.Zero poprawy ws.mocy i przyspieszenia Aranżacja deski pod wzgl.ergonomii -gorzej niż w poprzedniku. Tapicerka,hm...-lepszą miałem kiedyś w Lanosie.Wygląda,że podstawową zasadą Hondy(przynajmniej na naszym rynku) jest hasło "Bierz, co dajemy,płać dużo i spadaj". Reasumując:drożej i gorzej.

TomagPolska_pl

Nowicjusz

TomagPolska_pl

Miasto: Warszawa

Auto: Fiat Grande Punto

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-05-10 | 10:21

Akurat ten model Hondy słynie z bezawaryjności i ekonomiki,więc jeżeli ktoś szuka typowo miejskiego samochodu,to moim zdaniem warto zainwestować. Komfort podróży także jest na odpowiednim poziomie.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022