mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Technika i podobne

Technika i podobne

Instalacja LPG - jaka do Renault Captur

~Tomix

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-05-29 | 22:24

Witam, chciałem założyć instalację LPG do Renault Captur 0.9 Tce 90Km, Czy to się w ogóle opłaca? Jeśli tak to jaka instalacja, żebym nie musiał się o nic martwić?

strona 2 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~mroczek

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-06-20 | 22:28

Koniecznie daj znać jak ten 3-cylindrowy potworek będzie się spisywał na gazie bo osobiście jestem ciekaw. Co do instalacji to wybór raczej dobry, BRC jest już silną marką na rynku i mają instalację pod każdy typ silnika.

PioraWycieraczek_pl

Nowicjusz

PioraWycieraczek_pl

Miasto: Warszawa

Auto: BMW Seria 3

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-06-27 | 11:23

Absolutnie nie, moim zdaniem instalacja lpg w silniku o takiej mocy nie jest opłacalna ponieważ on sam w sobie jest ekonomiczny, ile km pokonujesz rocznie że zastanawiasz się nad opcją lpg?

PioraWycieraczek.pl

~Tomix

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-07-30 | 22:17

No wychodzi mi ok 80 km dziennie, razy 20 dni w m-cu średniu plus jakieś 500 km,razem ok. 2100 km na m-c, rocznie ok 25 tys.km. Obliczyłem sobie na gazeo, że koszt montażu zwróci mi się po niecałym roku licząc dodatkowe przeglądy nawet. Instalacja resztą już zamontowana, spalanie jak sprawdzałem wychodzi mi ok 8l/100km LPG, więc jest dużo taniej. Jak na razie nie widzę żadnej różnicy obecnie w porównaniu z Pb. Poza kosztami. Wcześniej 100km kosztowało mnie 37,5 zł, teraz 17 zł. Różnicę widać od razu.

~LadneFelgi.pl

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-09-25 | 18:58

Instalacja lpg tak czy inaczej będzie opłacalna bo po prostu nam się zwraca wraz z każdym pokonanym kilometrem, podstawą będzie jedynie wybór tej odpowiedniej która nie uszkodzi silnika, akurat na tym nie warto oszczędzać.

LadneFelgi.pl

~Eko-pal.com.pl

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-01-23 | 12:19

Jeżeli chodzi o dobrą i instalację lpg do auta to polecam zerknąć także do nas na
Eko-pal.com.pl mamy w tej kwestii duże doświadczenie i chętnie doradzimy, pomożemy.

strona 2 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019