mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Technika i podobne

Technika i podobne

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Samochody napędzane przez samochody

~zen

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-06-24 | 09:01

no i patent kupi jak zwykle OPEC !!
niestety, tak już jest, puki jest ropa to "oni" rządzą. będzie stało zakurzone tak jak wiele in. epokowych wynalazków. cud, że można produkować hybrydy

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~~heinz-harald-frentzen

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-06-24 | 14:25

ja slyszalem ze ten opek to masonsko-zydowskoja organizacja!

~Markiz

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-06-25 | 00:06

W końcu! Coraz głośniej o ekologii i oszczędzaniu paliwa, mam tylko nadzieję, że to nie efekt ostatnich podwyżek cen paliw. No i ta jaskółka z Pruszkowa (szkoda tylko, że taka droga)..., ale póki co to szejkowie się cieszą, bo ceny paliw biją rekordy, dobrze, że mam stacje samoobsługową niedaleko...

~c0?

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-06-26 | 00:32

To ma spalać metal? Czy mi się wydaje, czy oksydacja znaczy utlenianie? Nic nie rozumiem... może ktoś szerzej wyjaśnić i dokładnie na czym polega ów proces "oksydacji utleniania" metalowego proszku? Dla mnie to jakiś bełkot. I niby da się potem wykorzystać ten proszek jeszcze raz? Kupujemy kanister proszku i jeździmy na nim do końca świata? Ktoś dobry z chemii się znajdzie?

~w

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-07-02 | 09:08

ty hybryda. jestes lamerem. tylko lamusy kupuja hybrydy. jak dziecko w szkole podstawowej sie uczy, to wie, ze hybryda, to kupa zlomu dla naiwniakow. nie wiesz o co chodzi? i dobrze, moze kiedys zrozumiesz.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018