mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Polskie drogi

Polskie drogi

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Północna obwodnica Krakowa gotowa w 2022 roku - ruszyły prace

~Damian

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-01-25 | 12:13

Minister podpisał umowę nie na wykonanie koncepcji programowej, a koncepcji projektowej. A to jest różnica.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~warszawiak

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-01-29 | 13:09

Wszystko fajnie, ale po raz chyba wielotysięczny ręce opadają. Proszę spojrzeć na mapkę. Otóż widnieje na nim wyraźnie odcinek DK94 do PRZEBUDOWY, pomiędzy węzłami "Modlniczka" i Modlnica". Odcinek ów zbudowano zaledwie parę lat temu jako dwujezdniową drogę klasy GP. Do ciężkiej Anielki, nie można było od razu zbudować go jako klasy S? Wtedy już by nic nie potrzeba było przebudowywać, a tak znowu w czasie przebudowy będą korki, zatory, czyli niepotrzebne utrudnienia dla kierowców, a per saldo wyjdzie to wszystko dużo drożej. Echchch...ci nasi planiści drogowi !!! Niech ich szlak....!!!

~warszawiak

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-01-29 | 13:13

Ostatnie zdanie powinno oczywiście brzmieć: Niech ich szlag....!!! (a nie szlak)

~Lucjan

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-02-14 | 09:23

Ups i znów "umarło"..... dobrze że z innych serwisów można się czegoś dowiedzieć o drogach.

~warszawiak

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-02-14 | 14:04

@Lucjan: Tak, równiutko od miesiąca znowu żadnych nowych drogowych informacji. Najgorsze jest to, że redakcja na parę moich wcześniejszych monitów w tej sprawie, w ogóle nie raczyła odpowiedzieć. Jak już ktoś tu napisał: szkoda, bo wcześniej był to niezły drogowy portal informacyjny; a ja dodam po raz wtóry, że teraz niestety zszedł na przysłowiowe psy.

~marek akatarek

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-02-21 | 12:52

Szczerze wątpię w pisowską realizację, brakuje kasy i wszystko wstrzymają, może tylko na Łomżę nie :)

~jumper

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-03-01 | 19:04

Pozdrawiam Cię Warszawiak - fajnie się czytało Twoje komentarze i czasem podyskutowało o asfaltowych wstążkach. Tymczasem do przeczytania na innych forach - tutaj chyba już koniec..

~warszawiak

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-03-05 | 00:25

Również Ciebie pozdrawiam Jumper; pozdrawiam też Autobahnera, z którym niedawno wymieniłem parę postów i pozdrawiam wszystkich drogowych rozmówców. Przez wiele lat miło się z Wami dyskutowało o drogach, pomimo różnych nieraz zdań na ich temat. Niestety czas się chyba rzeczywiście żegnać, przynajmniej na tym portalu. A może spotkamy się wszyscy gdzie indziej; na "rynekinfrastruktury.pl" nie mam specjalnej ochoty, bo nie przepadam za obowiązkową rejestracją po to tylko, żeby umieścić swojego posta. Może na conadrogach.pl ? Co Wy na to?

~warszawiak

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-03-15 | 16:09

Witam Wszystkich raz jeszcze. Rozpoczął się 3-ci miesiąc, od kiedy brak jest na tym portalu jakiejkolwiek informacji drogowej. Naprawdę, dalsze zaglądanie tutaj mija się z celem. Jeszcze raz dziękuję wszystkim swoim Rozmówcom (zarówno tym, co się ze mną zgadzali, jak i tym, co się ze mną nie zgadzali) za wspólne internetowe spędzenie wielu lat i zapraszam Wszystkich do dyskusji na portal "conadrogach.pl", gdzie od dziś zacząłem regularnie zamieszczać swoje posty.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019