mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Polskie drogi

Polskie drogi

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

S46 ma szansę powstać wcześniej

~dyzio

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-05-06 | 18:38

marzenia... te duże i te maleńkie.. idę o zakład że nie dożyję tego pomimo młodego wieku

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Marek

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-05-06 | 19:32

Pewna nieścisłość geograficzna się tu wkradła,gdyż ta trasa nie wiedzie przez Roztocze,które właśnie od Krasnika zaczyna się w kierunku południowo- wschodnim.A trasie życzeę.W tym wieku się uda.

~qaz

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-05-06 | 20:11

Liczę, że uda się tą trasę szybko zmodernizować - dostosować do standardów drogi ekspresowej. To przecież istotna droga łącząca wschód z zachodem. Ułatwi podróżowanie do Czech oraz usprawni ruch w tej części Polski. Realnie to pewnie powstanie około 2020 r. ale liczę na to, że zdecydowanie szybciej. Oby...

~F56566577

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-05-07 | 12:15

NIE ROZSMIESZAJCIE MNIE MĄDRALE =WŁODARZE Z OPOLA, CO WAM SIĘ MARZY, SPÓJRZCIE NA REALIA??!!W POLSCE BUDOWA DRÓG TO KPINA Z KIEROWCY, WOLNEGO RYNKU I EKONOMII....WIEDZĄ O TYM DOBRZE CI KTÓRZY ODPOWIADAJA ZA TEN STAN RZECZY I WIEDZĄ TO,ŻE WŁOS IM Z GŁOWY NIE SPADNIE..A CO ZAROBILI NA TYM TO ICH,CO PANOWIE SZPECE OD DRÓG KTÓRYCH NIE MA W RP??!!!

~Pawel zRadomska

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-07-29 | 15:21

Bardzo wazne przedsiewziecie,oby zostalo jak najszybciej zrealizowane .Dla pojazdow jadacych z poludnia Francji czy Paryza ,trasa przez Prage-Klodzko-Opole-Czestochowe do Warszawy ,Wilna,Lublina czy Moskwy jest jedna z glownych tras.Wystarczy spojrzec na mape.Ja wiem to z wlasnego doswiadczenia.Dlatego wazne jest zwiekszenie jej przepustowosci ,budujac droge szybkiego ruchu.

~Mieszkaniec Czestochowy

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-09-14 | 20:20

Wazna inwestycja.W pierszej kolejnosci odcinek Czestochowa-Kudowa.Bo od Hradec Kralowe do Pragi istnieje autostrada.

~Sławek

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-02-07 | 14:51

W założeniu budowy dróg ekspresowych i autostrad było dogodne połączenie miast wojewódzkich tymi trasami, i plany w sporej części się realizaują, w sporej bo nie całkiem: brak drogi ekspresowej od opola do łodzi oraz kielc - to miasta stolice województw graniczących z województwem opolskim... aby zrealizować to założenie powinna powstac droga ekpresowa s46 od opola do Jedrzejowa. mamy wówczas dojazd do czestochowy i stamtąd do łodzi warszawy, i od jedrzejowa do kielc i dalej lublina. Brakuje tez drogi ekpresowej katowice kielce niestety....

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019