mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Polskie drogi

Polskie drogi

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Wolno, wolniej, Wrocław

~Brawo

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-12-08 | 07:44

Bardzo dobry i trafny tekst. Ludzie których znam z Wrocławia podniecają się tym miastem. Ale miasto to nie tylko klimat na stary mieście ale także komunikacja i transport. W poznaniu od dawna się za to zabrali i teraz mamy najlepszą komunikację w polsce. tramwaje się nie spóźniają !! Korki tworzą się tylko przeważnie na drogach wylotowych. Więc Wrocław do roboty bo na Euro będzie wstyd

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~koko

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-12-08 | 13:30

Wroclaw jest przereklamowany , a ci co mieszkaja we Wroclawiu najkrocej sa bardziej wroclawscy niz sami wroclawianie

~xXx

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-12-08 | 14:13

No jasne że trafny tekst jednakowoż dalej wolę mieszkać w zakorkowanym Wrocławiu niż nadętym Poznaniu;P Pożyjemy zobaczymy

~mL

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-12-08 | 15:18

Jest niestety we wrocku kilka pułapek drogowych. Jedziesz środkowym pasem, mijasz krzyżówkę ze światłami i wjeżdżasz... No wlaśnie. Nie wiadomo który pas wybrać, bo linie przerywana masz teraz po środku auta. I uważaj na tych po lewej i po prawej by ich nie uderzyć.

~jg

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-12-08 | 18:42

Artykul mija sie z prawda. Wybudowano 3 nowe mosty (milenijny, dmowskiego=mieszczaanskie, zdublowano most warszawski) a w budowie jest most na Redzinie dla obwodnicy, kilka przeszlo ostatnio gruntowne remonty. Wybudowano 2 estakady nad torami( Gadow i przy Klecinskiej). Autor zapomnial dodac, ze zadne duze polskie miasto nie ma obwodnicy (w rozumieniu pierscienia). Nie twierdze, ze jest dobrze ale wiem, ze bedzie lepiej

~hazy

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-12-08 | 18:54

marny artykul, marny redaktorzyna. przyjedz ze swej dziury do wroclawia to zobaczysz co to jest prawdziwe miasto wsioku

~bob budowniczy

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-12-08 | 21:07

nie czytalem artykulu ale jesli korki tworza sie z powodu remontow to... kiedys trzeba jez zrobic. problem wtym ze wroclawiu od wielu lat nie inwestowalo sie w dorgi i teraz trzeba to szybko naprawic. stad wiele remotnow w jednym czasie. z drugiej strony gdyby remontow bylo odpowiednio mniej (tak zeby nie tworzyly sie az takie korki) to ile trzeba byoloby czekac na poprawe infrastrukruty?

~jumper

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-12-09 | 20:32

remontować , budować , nie narzekać ! kiedyś musimy przejść przez etap zmasowanych remontów . mamy we wrocławiu ogromne zaleglosci z modernizacją istniejących drog . miasto bylo za PRLu w drugiej lidze i nowych inwestycji po Niemcach poczyniono niewiele . ostatnio idzie jednak ku lepszemu i ja nie narzekajac - cierpliwie czekam . pozdrawiam !

~Arkus

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-12-11 | 08:27

Generalnie czytając ten tekst ma się wrażenie że opisuje wrażenia z pkt. mieszkańca... no i tu problem, bo jestem mieszkańcem tego miasta i nie widzę tego tak strasznie.
Zresztą jeśli ktos ma znajomyuch z wrocka którzy się "podniecają" swoim miastem to co w tym zlego, widać że żadne korki nie psują wrażenia zamieszkiwania tego miasta .Czyżby jakaś zazdrość.
A po za tym równie dobrze można powiedzieć że miasto to nie tylko komunikacja, potrzebne coś jeszcze i to własnie ma wrocek ;)
pozdrawiam Poznań bo zmam tam sporo fajnych ludzi.

~do Arkus

Zgłoś komentarz do moderacji 2008-12-11 | 20:49

Arkus ciekawe w jakiej części Wrocławia mieszkasz, lub raczej w jakiej wiosce pod, bo ja w śródmieściu i muszę przyznać, że w tekście jest wiele prawdy, sytuacja we Wrocku jest na prawdę wkurzająca na co dzień, nie tylko dla kierowców, ale też dla ludzi korzystających z komunikacji miejskiej

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021