mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Branża motoryzacyjna w Polsce

Branża motoryzacyjna w Polsce

Wypożyczalnia samochodów Poznań

Adam1401

Nowicjusz

Adam1401

Miasto: Warszawa

Auto: Audi A4

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-09-01 | 20:23

WitamnPrzez kolejne parę dni będę na szkoleniu w Poznaniu i będę potrzebował wypożyczyć samochód. Kumpel poleca firmę http://www.wypozycztej.pl Korzystał ktoś z niej? Albo z jakiejś innej godnej polecenia?

strona 2 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Marian4

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-12-28 | 23:26

mogę podpisać się obiema rękami. Panek to dobra firma - mają świetny system relokowania pojazdów zupełnie za darmo pomiędzy miastami - świetna i wygodna sprawa.

~Jan MK

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-04-18 | 11:00

Osobiście polecam Kangoor (www.kangoor.pl) mają świeże auta w niskich cenach. Do tego pełna gama samochodów na kat B. (od osobówek, przez busy 9 - osobowe, po duże dostawczaki)
Korzystam od wielu lat i jeszcze nigdy sie nie zawiodłem.

~jan787

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-04-21 | 23:48

Jeśli chcecie wypożyczyć auto, bo wasze uległo uszkodzeniu w wyniku wypadku nie z waszej winy, to najlepiej zwrócić się do EuCOcar. Mają rewelacyjną ofertę. Można od nich wypożyczyć auto zastępcze z oc sprawcy.

~Pieter_Z

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-06-05 | 21:27

Z wypożyczalni godna polecenia jest Panek - korzystaliśmy parę razy, zawsze z doskonałym skutkiem i bez najmniejszych problemów tak przy podpisywaniu papierów jak i potem przy zwrocie.

tymonek

Nowicjusz

tymonek

Miasto: Łódź

Auto: Renault Clio

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-01-11 | 13:18

Dla mnie najlepsza wypożyczalnia to Car For you http://www.carforyou.com.pl/cennik-lodz, dobre ceny, zadbane auta. Super!

~patro34

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-02-27 | 23:21

Jak dla mnie w Poznaniu, też najlepszy Panek. Duży wybór samochodów, które zawsze są zadbane. Odbiór auta w wyznaczonym miejscu. Zero problemów z płatnościami itp. wszystko super :)

~Wiola

Zgłoś komentarz do moderacji 2020-04-10 | 11:29

W Łodzi i okolicach Polecam firmę The King autoskup. Szybko i sprawnie. Płatność gotówką. Dojazd do klienta. Uczciwa firma. www.the-king.pl

strona 2 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021