mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Branża motoryzacyjna w Polsce

Branża motoryzacyjna w Polsce

Serwis opon w Poznaniu

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

AdamCz.1

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-11-10 | 17:19

Hej, szukam dobrego warsztatu z serwisem opon, bo jak wiadomo zima zaskoczyła kierowców :) Macie swoje sprawdzone miejsca ??

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Robertin31

Młodszy motomaniak

Robertin31

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-11-11 | 20:51

Witam ! Ja na szczęscie zdążyłem i opony wymieniłem w Auto Centrum Baranowski, bo z tego co wiem maja najniższe ceny w Poznaniu na opony a także montaż i wyważenie, bo kosztowało mnie to jedynie 60zł za komplet opon na felgi stalowe. Mają też przechowalnie opon l felg przez cały sezon jeżeli nie masz gdzie wsadzić letnich ;)

motoman5521

Motomaniak

motoman5521

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-11-15 | 17:15

Robertin31 też serwisuję u nich opony oraz ostatnio robiłem u nich rozrząd. Jestem zawsze zadowolony przede wszystkim ze względu na ceny, które oferują ale również fajną obsługę. Opony naprawiają za ok 40zł netto i mają też hotel dla opon na cały sezon za niewielkie pieniądze.

BronekMin2

Młodszy motomaniak

BronekMin2

Miasto: Wołomin

Auto: Opel Corsa

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-11-22 | 18:59

Auto Centrum Baranowski jak najbardziej polecam. Szybko, dokładnie i tanio. Serwis opon jest u nich chyba najtańszy w całym Poznaniu. Mają też hotel dla opon na cały sezon ja niestety musiałem skorzystać, bo mieszkam w bloku a nie ma gdzie już ich wsadzić. Natomiast za takie pieniądze to nie szkoda. Przydałoby się jeszcze odgrzybić u nich klimatyzację. Dobrze, że sobie przypomniałem. Pozdrawiam :)

Grzegorz33

Młodszy motomaniak

Grzegorz33

Miasto: Poznań

Auto: Honda Jazz

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-11-24 | 18:24

Niestety ale ja również nie odskoczę od poprzedników i powiem, że to właśnie ACB jest tym warsztatem do którego w tej sprawie trzeba zajechać. Robią to od ręki, w miłej atmosferze i w najniższej cenie. Od razu kupiłem u nich filtr i olej a za jego wymianę zapłaciłem 1żł. Warto też odwiedzić ich stronę i zobaczyć cennik, bo są bardzo konkurencyjne.

WojnaOpon.pl

Młodszy motomaniak

WojnaOpon.pl

Miasto: Warszawa

Auto: BMW Seria 3

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-11-30 | 09:17

Akurat tego serwisu nie nam, ale dzięki za info bo może się przydać. Poza tym komplet markowych opon w niższych cenach znajdziecie na WojnaOpon.pl w razie pytań chętnie pomożemy i doradzimy.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019