mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Branża motoryzacyjna w Polsce

Branża motoryzacyjna w Polsce

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Ramatti ? polski ekspert w fotelikach

~Monika

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-07-02 | 22:22

Mam ich fotelik Formula Isofix - naprawdę porządny, w niczym nie ustępuje fotelikom czołowych producentów zagranicznych (wiem, bo przez nasze samochody przewinęło się kilka fotelików). Brawa dla naszych :)

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~młody

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-07-02 | 22:26

[Treść posta została usunięta przez moderatora!]

~mycha

Zgłoś komentarz do moderacji 2009-07-28 | 16:08

My z mężem od niedawna też jesteśmy w posiadaniu Ramatti z Isofix :) naszym zdaniem fotelik jest naprawdę fajny ponieważ oprócz tego, że jest bardzo miły w dotyku to w dodatku pasy nie są zapinane w kroku dzięki czemu widać, że nasz Marcel czuje się w nim komfortowo :) super :)

~ja

Zgłoś komentarz do moderacji 2010-01-14 | 19:50

Homologacja wg regulaminu ECE R44-03 lub ECE R44-04, dopuszczająca fotelik do sprzedaży, niestety nie gwarantuje bezpieczeństwa Twojemu dziecku. Wszystkie foteliki badane w testach, na których opieramy swoje doradztwo (ADAC, test.de - Niemcy, AA - Wielka Brytania, OEAMTC - Austria, NHTSA - USA), posiadają taką homologację. Mimo to jedne z nich otrzymują ocenę 5 (najwyższa dotychczasowa), a inne tylko 1 i stanowią ewidentne zagrożenie dla zdrowia i życia dziecka. Przepisy te bowiem stawiają wymagania minimalne, które niestety nie nadążają za rozwojem współczesnych systemów bezpieczeństwa. Dlatego zawsze przed zakupem fotelika sprawdzaj wyniki jego testów zderzeniowych, przeprowadzonych przez niezależną organizację konsumencką.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019