mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

PiS za częściowym odliczeniem VAT od paliwa

~OLO

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-04-16 | 13:22

Bardzo dobry pomysł!!! Popieram. Ale niestety rządzą nami ^$@#*^#)%*#)&%#)_ wiec nic z tego nie będzie :(.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~marjan

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-04-16 | 16:06

tylko czy nie jest to czysto oppulistyczny pomysł, pod publiczkę, czy faktycznie nasze państwo stać teraz na mniejsze dochody?

~WATCAK

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-04-16 | 19:38

No wiesz "nasz" obecny premiero TUSKASZENKO, tak zadłużył Polskę, ze Polski już na nic nie stać, ale to inna historia. Trzeba po prostu zmienić władze.

Niższe koszty paliwa dla firm to szansa na rozwój dla kraju, ale obecna ekipa rządząca ma to gdzieś i Polska się szybko cofa, zamiast rozwijać. Juz niewiele brakuje do powrotu PRL-u.

Ponieważ nie da się zrobić tańszego paliwa dla wszystkich, bo by Niemcy, Czesi i inni wykupywali od nas, to można zrobić ulgi dla firm, tak jak proponuje PiS - to jedyne rozsądne rozwiązanie. Ale tylko możliwe w normalnym państwie, tyle ze teraz w Polsce brakuje tej normalności...

Aldik

Starszy motomaniak

Aldik

Miasto: Katowice

Auto: BMW Seria 7

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-04-19 | 02:01

Co by to nie było i kto by tego nie obiecywał i tak to nie przejdzie....

~SK

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-04-19 | 05:09

A czym załatają dziurę budżetową? Będą szukać gdzie indziej !

~toja

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-04-19 | 07:35

JAk zwykle zagrywka pod publikę. Gdyby PIS rzadził to by nic takiegio nie zaproponował. Pamietacie jak wszyscy pluli na Belke gdy wprowadzał podatek od lokat bankowych? Rządził po Belce też PIS. Zniósł podatek Belki? Nie zniósł. No to macie odpowiedź na pytanie czy gdyby rządził Pis to wprowadziłby swoją propozycję. Nie.

~hok

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-04-19 | 09:34

A jednak to za rządów demonizowanego PiS obniżono podatki...

~konrad

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-04-19 | 09:41

zgadzam sie z przedmówcami. pis to puste hasła populistyczne, tak jak po i reszta, ale pis szczególnie lubi brać tłum na piękne słowa. wiele takich było przed wyborami, ale żeby daleko nie sięgac pamięcią tylko te ostatnie- przy rozmowie o reformie emerytalnej padło na poczatku stwierdzenie ze nalezy zmodernizowac lub zlikwidowac krus- na co pis krzyczał- nie damy skrzywdzić polskiego chłopa! (kto mówił o krzywdzeniu kogokolwiek?), przy rozliczeniu finansów kościoła i dotacji z komisji majątkowej- chodziło o rozliczenie finansów jak kazdy podmiot prowadzacy działalnosc- a pis na to "nie damy skrzywdzic wiary, atak na krzyż, na kosciół, tradycje itp itd"..... teraz dostrzegli że szarego człowieka męcza wysokie ceny paliw, protestów nie dało sie nie zauważyć, więc wymyślił że powie o obniżeniu akcyzy. szkoda ze nie obniżyli akcyzy kiedy byli u władzy ze swoim braciszkiem, byli i premierem i prezydentem, więc mieli pole i czas do popisu. jak dla mnie dziwie sie że ludzie ida za takimi pustymi sloganami, poniewaz nieraz pokazali co myśla o Polakach, chocby jakże wartościową reakcją na głos człowieka- "spieprzaj dziadu"... to mogło pasc tylko z ust prawdziwych patriotów:) którzy swoja rodzine wiążą chętnie z osobami zamieszanymi w pranie brudnych pieniędzy i ciemne interesy w majestacie prawa. zresztą w rodzinie kaczynskich to juz tradycja. wystarczy poczytac o ich ojcu. nie wiem dlaczego ludzie podchodza do tego jako wybór miedzy po i pis, trzeba stworzyc alternatywe i przestac wybierac miedzy złem i większym złem. pis mówie nie.

~on

Zgłoś komentarz do moderacji 2012-04-27 | 07:22

przecież za pisu obniżyli akcyze

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018