mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Firmy wolą wynajem niż leasing

~User

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-05-20 | 22:19

A przy wynajmie: pierwsza wymiana oleju po 30kkm, radia ani głośników zmienić nie można, złapany kapeć to trzy-cztery dni czekania aż przyślą opony, przy oddaniu za każdą rysę trzeba płacić, za dziurę w fotelu -wymiana całej tapicerki, cokolwiek ułamane czy porysowane wewnątrz- wymiana całych elementów, ślad po antenie -polerka dachu - i się okazuje że przy oddawaniu auta trzeba dopłacić kilka tys...

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

DMCinvest

Nowicjusz

DMCinvest

Miasto: Kraków

Auto: Ford Focus

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-07-31 | 23:27

Nie zgadzam się. Widocznie współpracuje Pan z kiepską firmą wynajmującą auta. Mam pod sobą kilka aut marki Skoda i zawsze była z tym masa problemów. Odkąd zainteresowałem się tematem wynajmu długoterminowego to mam problem floty z głowy i mogę skupić się na osiąganiu innych, ważniejszych celów w firmie. www.goldrent.pl prosze sobie rzucic okiem lub zadzwonic i sprawdzic temat. Wynajmujesz na miesiac czy dwa jak ci nie potrzebne auta to oddajesz i masz wszystko gdzieś :) pozdrawiam

~Piotr_P.

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-09-09 | 12:06

My wynajmujemy z Panek S.A. Bardziej nam się opłaca niż brać w leasing. Umowa wynajmu opiewa na konkretne daty naszego zapotrzebowania na samochody, a po tym czasie bezproblemowo wygasa. Korzystamy z takiej możliwości już od dłuższego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobra firma, która zapewnia fachowy przebieg całej współpracy.

bastek1984

Młodszy motomaniak

bastek1984

Miasto: Poznań

Auto: Skoda Superb

Zgłoś komentarz do moderacji 2016-11-22 | 15:41

Jeśli ktoś potrzebuje auta okresowo, potrzebuje kosztów i nie zamierza go wykupić i później dalej użytkować jest to lepsza opcja niż leasing. Natomiast w wypadku nadmiernego zużycia pojazdu we wnętrzu np. przez dzieci po 1-2 może być problem przy jego zdaniu. Wówczas leasing jest lepszy.

Moszybki

Nowicjusz

Moszybki

Miasto: Kraków

Auto: Mazda MX-5

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-02-08 | 12:06

Jeżeli samochód się zniszczy w środku, to nieważne czy leasing, czy wynajem, albo trzeba naprawić, albo wartość samochodu spada. Nie widzę tu korzyści na rzecz leasingu.

vita21

Nowicjusz

vita21

Miasto: Przysucha

Auto: Daewoo Musso

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-03-29 | 12:12

Ja też się nie zgadzam, że wynajem jest lepszy od leasingu. Wszystko zależy na pewno od tego gdzie się ten leasing posiada. Moja firma korzystała z pomocy Bawaria Motors BMW z Warszawy, ale swoje siedziby mają także w Jankach, Katowicach i Gdańsku. Warto umówić się na spotkanie i zapoznać z ich ofertą. Ja jestem zadowolona.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021