mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Rynek kredytów samochodowych i leasingu w górę

~Ekspert_Honda

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-01-16 | 19:44

Wszystkich zainteresowanych kupnem nowego samochodu zapraszamy do salonów Hondy, gdzie trwa wyprzedaż aut z rocznika 2014 (Accord, Civic 4d, Civic 5d, Civic Tourer, Jazz, CR-V) . Przygotowaliśmy dla Państwa nie tylko atrakcyjne rabaty (aż do 17.000,00 zł!), czy niskie raty, ale także korzystne oferty leasingowe oraz pakiety ubezpieczenia AC/OC/NNW.

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~marivil

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-02-07 | 18:07

Najbardziej opłacalną wydaje mi się oferta J&J Group, klient wozi reklamę i samochód ma w zamian za to bezpłatnie, bo kredyt jest spłacany przez reklamodawcę. Uczciwa umowa, zadbane auta do wyboru.

~witus

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-02-15 | 01:21

Witam. Mam samochód od J&J już od 4 miesięcy, współpraca bez zarzutów. Program 600 za 600 okazał się pełni rzetelny i myślę, że jest korzystny dla każdego. To przecież nie żadna ujma jeździć z reklamą, także polecam zorientować się jakie samochody ma do zaoferowania J&J Group.

galos

Nowicjusz

galos

Miasto: Wrocław

Auto: Ford Mondeo

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-02-16 | 13:06

W kwestiach kredytów samochodowych warto zajrzeć tu Kredyty Bardzo łatwo dzięki tej stronie dopasować kredyt dla siebie

~Elwira

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-02-26 | 13:29

Widziałam na stronie internetowej te samochody w J&J Group. Naprawdę fajne i myślę, że program 600 za 600 się opłaca. Sama złożyłam właśnie wniosek- nareszcie okazja na porządne auto po latach jazdy byle czym. Zapoznałam się także z wzorem umowy- wszystko OK, jasne zasady. Uważam że to lepsza propozycja od leasingu albo zwykłego kredytu.

~Łukasz

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-03-26 | 11:38

Ten projekt jest bardzo pomysłowy, słyszałem, że J&J Group na solidnych reklamodawców, więc myślę że nie ma ryzyka. 600 zł co miesiąc- w sam raz na to by spłacić auto.

~Sławomir

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-04-16 | 16:05

Reklamodawcy którzy zlecają zamówienia na mobilną reklamę J&J Group to duże, znane korporacje. Ja np. jeżdżę z reklamą jednego z liderów polskiej bankowości. Tym samym wypłaty są pewne.

~Sławomir

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-04-16 | 16:05

Reklamodawcy którzy zlecają zamówienia na mobilną reklamę J&J Group to duże, znane korporacje. Ja np. jeżdżę z reklamą jednego z liderów polskiej bankowości. Tym samym wypłaty są pewne.

~Iga

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-04-23 | 23:49

Wiadomo, za każdą formę promocji się płaci, więc nic w tym niezwykłego że J&J Group może 600 zł dawać kierowcom, za jazdę z reklamą (reklamodawcy wykładają na to znacznie więcej). Generalnie kalkuluje się wszystkim ten układ. Wydaje mi się to naprawdę uczciwe i niewątpliwie korzystne. Sama się nawet zastanawiam czy nie przystąpić do programu "600 za 600", bo korzystam z auta wspólnie z rodziną, co bywa czasem uciążliwe. Zamiast kupić złom, wolę mieć dobry samochód.

~Wiesiek

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-05-05 | 20:15

Bardzo ciekawa oferta i korzystna. Dopiero wysłałem do J&J Group wniosek, ale jestem już nastawiony optymistycznie, bo tę firmę polecił mi najlepszy przyjaciel, który jeździ już z reklamą chyba z rok czasu i na tym zarabia na spłatę samochodu.

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021